Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Du NRG motociklai S.W.A.T

Ar jūs pritariate įdėjai?  

107 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jūs pritariate įdėjai?



Rekomenduoti pranešimai

2017-08-30 at 09:41, Lukaz_City rašė:

Treniruotes vyksta kiekviena diena, saudymo gan senai nera buve. Esu organizuotas zmogus, zinau, ko komandai reikia,  galit man nepamokslaut. Kalbant apie tazeri nunerfintas iki 5metru, ne vien gp stumdo viela bet ir mafija surisineja is oro, o uz tai baust negalime. Realiai as neverkiu, kad beglio pagaut neimanoma. As sakau kad siuo metu nera logikos kai gaudymas uziema 80% laiko, o begliu atsiranda daugiau nei 10 per diena. Gal tau ir idomu, kai nesikisi i sita reikala, bet klausimas tada- kada teisesaugai megautis savo veikla? su rimta transporto priemone nereiktu vargintis perdaug ir tiek. Jums begliams juk niekas nelepia saudyt ar begti.

aš kai dirbdavau su hpv pas lauri įgaliotinis buvau atsimenu verkdavau kad nėra nei vieno bėglio normalaus kuris galėtu palakstyti su tom vielom, nežinau ir swat dirbau ilgai net su kibirais smagu pasekiot beglius, swat nrg visiškai juokingai atrodo swatai su nrg, swatam pats tas šitas transportas darykit kažkokius brikadas, pagaliau surink nors virš 20 žmonių kurie po minutes ar dvieju nenuimtu bėga ir stengtus, realiai begli tesiog sekiok iš paskos ir lauk kol jis susivarys kažkada visi atsitrenkia, o tuo labiau kai teisėsaugos 4 sritys ir yra kas tau tikrai padės pagauti ir greitesnio transporto nemanau, buvo pasiulymas cames del bufalo buvo bent tikrai naudinga nes nei labai greita nei labai nuostabi tesiog, kad butu motivacijos keltis rangui bet vstk nepadarė, nepadarys ir nrg nesat kažkokie iškirtiniai kaip spd kurie galėtu su nrg dirbti.. Ir nepamokslauti reikia, visad darysi kažka geriau kai pasakys aplinkiniai ką darai blogai, dabar buna tpsf aš šaudau swat neivienas nededa bėgos nes tesiog nenr gaudyt 10min del 150 star.. aš best

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...