Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arensas_Samp

Panašus dalykas į "REIDUS" apsaugai

Ar reikia šio pasiūlymo?  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šio pasiūlymo?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Arensas_Samp rašė:

O tai ko teisėsaugą negali kliūčių susidėti?

Nū nenuor aš tavis sumenkyt dėl to kad nės darb su pakvietima dirbs bet žinok yr taip: FTB per reids nk nepraleidžia kol nepatikrin narkotikū i tik patikrine atidaro vartelius ir leidžia išvažiuot iš tena, o PD taip pat tikrin ar vairuotojs tūr teises a mašina registruota ir pan. Tai dėl to į tūr FTB su PD automatinius reids, o swat su armiju tai niek netikrin tai ir neturi reidų aniė tai ir apsauga man rods niek netikrin nebent atnaujinims buv kad jie tikrin katrie tūr padažo koldūnams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Mantas_Zalgirietis rašė:

Nū nenuor aš tavis sumenkyt dėl to kad nės darb su pakvietima dirbs bet žinok yr taip: FTB per reids nk nepraleidžia kol nepatikrin narkotikū i tik patikrine atidaro vartelius ir leidžia išvažiuot iš tena, o PD taip pat tikrin ar vairuotojs tūr teises a mašina registruota ir pan. Tai dėl to į tūr FTB su PD automatinius reids, o swat su armiju tai niek netikrin tai ir neturi reidų aniė tai ir apsauga man rods niek netikrin nebent atnaujinims buv kad jie tikrin katrie tūr padažo koldūnams

Na mes nieko netikrinam, bet kai pamenu iš praeitu EuroBasket statymų kai mes saugojom, tai...

Darbuotoju ON daug,  bet vistiek neužtenka kliūčių. Sandking per tvoras perlipa uždaro įėjimą ir dar kiti su mašinom. Be kliūčių mėsmalė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Eris_White rašė:

Skaitau ir žvengiu. Iš apsaugos bandot padaryti teisėsaugą ? Visada gali paprašyti ftb arba policijos valdžios pastatyti reidą jeigu ten jums taip reikia tų kliučių

Kam prašyt jei patys galėtume, plius jei jų nebūtu on?

prieš 1 valandą, Tom_Simpson rašė:

Pirma perskaityk ką žaidėjas siūlo ir po to komentuok. Aš esu visiškai už.

AČIŪ tau už supratingumą, visi perskaito neįsigilina ir šneka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Arturas_Quick rašė:

Koldunėzas iš vis išprotėjai, susidėkit savo kliutis tai bent darbuotojai turės ką veikti, neužtenka tai tavo bėda, kad darbe nesugebi surinkti darbuotoju, ir šjp jūsų darbas ne saugoti o vežioti mus :) 

Ne vežioti, o saugoti pirmiausiai

Dar karta pasikartosiu iš patirtie sakau kai bus EuroBasket lažybų punktas neužteks kliūčių susidėti nors ir 20 ON būtų, nes visokie Sandking pristos.

Ir tada kitas klausimas kodėl teisėsaugą negali susidėti kliūčių, kad turi tokį dalyką?

Jei įdėtu šį pasiūlymą, ką pasaulis sugrius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Arensas_Samp rašė:

Ne vežioti, o saugoti pirmiausiai

Dar karta pasikartosiu iš patirtie sakau kai bus EuroBasket lažybų punktas neužteks kliūčių susidėti nors ir 20 ON būtų, nes visokie Sandking pristos.

Ir tada kitas klausimas kodėl teisėsaugą negali susidėti kliūčių, kad turi tokį dalyką?

Jei įdėtu šį pasiūlymą, ką pasaulis sugrius?

Manau, jei įdėtu šita aš tikrai nesugriūčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...