Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Martynas_Kuku

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Kuku
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim + spread
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     
  • /info lentelė:
     

    1.png

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video kaip cheatina

 

0:07 Pradžioje video aiškiai matosi, kaip jis eina atgal ir be jokių sustojimų / intervalų su m4 drožia į žaidėją, tokiu atvėju taikinukas tikrai juda ir nėra įmanoma tiesiai visas kulkas pataikykit atsistojus bei judant atgal be jokių intervalų, tuo labiau, kad Martynas_Kuku taikinys buvo pusiau išlindęs pro tvorą. Tuo labiau, tas Prett buvo jau nubėgęs ir kažkaip magiškai jis dar 2 kulkas pataikė 0:10 Turiu omenyje 75 ir 76 kulkas, galimai silent aim.

 

0:22 Matosi kaip vedžioja su visu taikinuku ir visos kulkos sueina tiesei, tai spreadas, kas, kad šaudė atsitupęs, bet Iron_Mike judėjo, o Kuku visas kulkas sušaudė be sustojimo

 

0:32 Šaudo atsistojas, taikinys juda, jis pats juda į šonus ir be jokių sustojimų pataiko apie 20 kulkų.

 

Papildau: Kokį tu čia video įkėliai :DDDD Pasižiūrėk kada tu šaudei mano video ir kada savo video, įkėlė jis kažkokį video random 5min vėliau, kur šaudai į mane arba prie bazės, mano video visus aš filmavau, o tu įkėlei kaip aš tave nušoviau, tai ką tu čia nusišneki ? :DDDDDDD Beto, tai va tas ir yra, kad tu tiesei į žmogų šaudei, o kulkos nekrypo, nes spreadas ir rage aim :DDDDDDD Poto dar įkėliai kažkokią nereikšminga fotke 12:58 kai video 12:44 :DDDDD Beto jei filmuoji save, tai filmuok visa karą, o ne kai išjungi trumpam ir nufilmuoji bereikšmingai :DDD

 

Papildau: Koks skirtumas tas ping, kai įkėliau tave dėl aim ir spread, o ne inv? :DDD Supraščiau jei kulkos neliptu, o dabar aiškus rage aim arba renko. Kaip tik tada su tokiu ping turėtum nepašaudyt, o dabar atsiskleidei visu gražumu. @Arturas_Quick

 

Papildau: Nuo kada parašas neužsiskaito kaip /info lentelė? Visi ją kelia ir kels.

 

P.S Iš TRV išmeskit ir nuimkit įsp, dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...