Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gvidas_Rava

King_Mode

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @King_Mode
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: video yra (1:06 nuo /info lentele)
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visam video šaudosi ir matosi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Lukas_Text rašė:

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @King_Mode
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: video yra
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visam video aim matosi

Sveikxxxxxx. 

Kur čia aimas - atsakyt net pats negaliu. Šaudau taip kaip ir kiekvienas "Pašaudantis" veidas projekte. Šaudau padarydamas pertraukas, ar atsitupęs į nejudantį žmogų. 0:12 - 0:15 sekunde iššoviau 8 kulkas iš MK pataikiau tik dvi. O kur žmonės begioja ten jau sunkiau pataikau. 0:45 - 0:48 atsitupęs žmogus šaudo į mane stovintį, ir iš 2 kulkų pataikiau tik vieną. 1:07 nušautas žmogus, buvo matomas mano vaizde, mačiau, kad jis turi 10 - 20 gyvybių greit apsisukau ir šoviau, panašų persisukimą matysite mano įkeltame video. 

O dėl keistų targinimu tai vą, pafilmavau po bano, nes žinojau kokį šudą darysi. :)) - Video 

 

*NEPARODYTAS TIKSLAS SEKUNDŽIŲ/MINUČIŲ INTERVALAS KUR "ČYTYNU"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 38 minutes(-ių), Mantisxz_Prett rašė:

Sveikxxxxxx. 

Kur čia aimas - atsakyt net pats negaliu. Šaudau taip kaip ir kiekvienas "Pašaudantis" veidas projekte. Šaudau padarydamas pertraukas, ar atsitupęs į nejudantį žmogų. 0:12 - 0:15 sekunde iššoviau 8 kulkas iš MK pataikiau tik dvi. O kur žmonės begioja ten jau sunkiau pataikau. 0:45 - 0:48 atsitupęs žmogus šaudo į mane stovintį, ir iš 2 kulkų pataikiau tik vieną. 1:07 nušautas žmogus, buvo matomas mano vaizde, mačiau, kad jis turi 10 - 20 gyvybių greit apsisukau ir šoviau, panašų persisukimą matysite mano įkeltame video. 

O dėl keistų targinimu tai vą, pafilmavau po bano, nes žinojau kokį šudą darysi. :)) - Video uploadinasi. 

tai kur tavo video? sakei įkelsi video?...

Nusišneki tu belekaip, matosi tavo tas aimas nebeatmazink

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...