Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimas_Mazda

Taxi iškvietimai

Ar tai būtų naudinga?  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtų naudinga?

    • Taip
      9
    • ne
      41


Rekomenduoti pranešimai

prieš 31 minutes(-ių), Titas_Zentorno rašė:

Nemanau, kad idėja būtų veiksminga, nes iš dviejų firmų susidarytų labai didelė eilė. Yra kitokių būdų apeiti bugerius, pavyzdžiui kaip yra pas medikus, imant iškv. turi rašyti /vaziUojU V_P ar kažkas pnš.

Gi visi turi tuos botus kur gali pats pakeist komandą kokią nori, todėl ir nepaeis su tom didžiosiom raidėm.

prieš 21 minutes(-ių), John_Heredity rašė:

Dar ir taksi norį sužlugdyt?... nu prašau, nebesiūlyk įdėju..

Nu ko tu verki jau mėnesį... Sako px man tas igl nors dar neaprimsta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Surikciau jei butu viena firma , taciau dabar, dienos metu apie 15 vienas 15 kitos firmos darbuotoju, kol sulauktum eiles praeitu daug laiko, + butu daug bug nakti, kaip butu 2-3 zmones ir vienu metu iskv padygeja ir tu nespeji atvykt pas zmogu tau jau duoda kita klienta, reiktu daug dirbti dėl nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-11-19 at 19:57, Eimas_Mazda rašė:

Sveiki, beveik nedirbęs taxi, tačiau kalbėsiu iš to ką esu girdėjęs.

Taigi mano idėja tik dėl to, kad sustabdyti iškvietimų botų naudojimą ir sumažinti konkurenciją bei pykčius tarp darbuotojų.

 

Kaip tai padaryti?

Kiek esu girdėjęs, tai radijoje galima stoti į eilę dėl eterio vedimo, taip galėtų būti ir taxi firmose. Būtų tikroviškiau ir patogiau. Darbuotojai galėtų stoti į eilę ir kai ateina to darbuotojo eilė - sekantis iškvietimas automatiškai atitenka jam. 

Turiu kitą įdėja, arčiausiai esantys darbuotojas, automatiškai priimtu iškvietimą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nžn mazdą ko tu čia prisivartojęs rašei. Dabar paaiškink ką daryt tokiam kaip man ar betkuriam kitam darbuotojui taksi, kurie mokam imti iškv per 1,3-1,4 savo rankomis. Nekalbu jau apie Marcius_Mikis kuri per 1-1,2 ima. 

Esu visiškai prieš, pease. Šutka out.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Gugis_Fanta rašė:

Turiu kitą įdėja, arčiausiai esantys darbuotojas, automatiškai priimtu iškvietimą. :)

Nebejuokauk žmogau, aš kalbu iš savo patirties, aš budėdamas nemoku imt iškv, nes neturiu reakcijos, kai stoviu. Aš visada /tpbull važinėju ir tada paimu iškv. Palei tavo įdėja aš be iškv kimarinčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arnas_Sutka rašė:

Nebejuokauk žmogau, aš kalbu iš savo patirties, aš budėdamas nemoku imt iškv, nes neturiu reakcijos, kai stoviu. Aš visada /tpbull važinėju ir tada paimu iškv. Palei tavo įdėja aš be iškv kimarinčiau.

Nemanau, čia kaip tik motivacija būtų budėt tam tikruose vietose, bei laukti iškvietimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Gugis_Fanta rašė:

Nemanau, čia kaip tik motivacija būtų budėt tam tikruose vietose, bei laukti iškvietimų.

Visi turime savo būdą, kaip imti iškv aš kaip pripratau taip imu. Būtent tie kurie buti prie ligoninęs dažniausiai nepaimą iškv, nes budint tu visai esi išsibalancavęs ir mažiau atkreipi dėmesį į chat'ą čia sakau savo atžvilgiu.

PALIKIT IŠKVIETIMUS TOKIUS KOKIE YRA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...