Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vasia_Mafijozas

Scamas

Rekomenduoti pranešimai

Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė : Vasia_Mafijozas  

Scamerio Vardas_Pavardė : @Erikas_Katyte  @Juozas_Vortex

Įrodymai (BŪTINA) :

Spoileris

https://imgur.com/a/V5CzD
https://imgur.com/a/0hoeI

Situacija: Pirmiausia buvau muteje sako metam iš 100 nu sakau taip per /taip tas užemete jau dar  aš nespejau duot pinigu katytej ir užmest sako jau man nutruko tas istrauke 600 sako ir neduodu saibu už ką duot jeig udar nebuvau išmetes tada ok einam 2 karta paduodu 100 tas irgi 100 jam istraukiau 4,8 o tas 4,2 ir nebe gražino šaibas... Ir logiškai pagalvok jeigu bučiau "apscamines" aš tada pirma kart ar būčiau ėjės antrą kart?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką čia nusišneki žmogau? :) Turi įrodymus, kad taip buvo? Taip tai tiesą, kad aš dar nepadaviau jam pinigu, nes negalėjau parašyti, kad palaukti manęs, kadangi mutėje buvau, ir sakai man "nutruko"? Įrodymus turi, kad taip atsitiko? Vienas dalykas, dabar pastriochinai, sake Katyte man, kad turi įrodymus, kad man nutruko ir sake, kad tu Katytei atsiusi įrodymus, kaip nutruko, bet ji juos negavo ir laukė visa vakara, taigi tylėk žiauptus užčiaupės :)

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vasia_Mafijozas rašė:

Ką čia nusišneki žmogau? :) Turi įrodymus, kad taip buvo? Taip tai tiesą, kad aš dar nepadaviau jam pinigu, nes negalėjau parašyti, kad palaukti manęs, kadangi mutėje buvau, ir sakai man "nutruko"? Įrodymus turi, kad taip atsitiko? Vienas dalykas, dabar pastriochinai, sake Katyte man, kad turi įrodymus, kad man nutruko ir sake, kad tu Katytei atsiusi įrodymus, kaip nutruko, bet ji juos negavo ir laukė visa vakara, taigi tylėk žiauptus užčiaupės :)

Tu atsipisi nuo vortexo ir neverki dėl tu bereikšmiu milu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...