Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kofe_Dragger

Nuotraukos su ENB

Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 valandas(-ų), Frozen_Inferno rašė:

Nes tu ziurke esi kegli tu krv pabeges is tos lietuvos, nepavydek man gero gyvenimo nuoseda :DDDDDDDDD tj tu verksi, bazaras kai be sargo busi, tik leisk namo grįžti :)))) vsio dw niuchas

gero gyvenimo, kai ant tevu sprando sedi penkiolikinis? Labai drasus jus cia abu ziuriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

gero gyvenimo, kai ant tevu sprando sedi penkiolikinis? Labai drasus jus cia abu ziuriu

Tai as sakiau, kad ant savo saibu sedziu? Sakau gero gyvenimo, jog tevai islaiko ir nieko man netruksta, o tas man pizdelina, kad as is miestelio, nors man px. Ps man 16

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Tai as sakiau, kad ant savo saibu sedziu? Sakau gero gyvenimo, jog tevai islaiko ir nieko man netruksta, o tas man pizdelina, kad as is miestelio, nors man px. Ps man 16

betkuriuo atveju koks skirtumas su kuo tu gyveni ir kiek tau metu, nereikia cia bazaru kovu daryt tiesiog nah praignoruoji ir rami galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

betkuriuo atveju koks skirtumas su kuo tu gyveni ir kiek tau metu, nereikia cia bazaru kovu daryt tiesiog nah praignoruoji ir rami galva

Seni, psichologijos paskaita gal dar pravesi? Aš sarge jei bazarinu, tai kai noriu paprikolinti, nes man tiesiog juokas ima skaitant, kai uz laido didvyrius daro :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Frozen_Inferno rašė:

Seni, psichologijos paskaita gal dar pravesi? Aš sarge jei bazarinu, tai kai noriu paprikolinti, nes man tiesiog juokas ima skaitant, kai uz laido didvyrius daro :DDD

nepyk, bet tu toki pat bandai primest :Dddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...