Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kaire_Koja

Aurimas_Winstone

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aurimas_Winstone
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: WH
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip 
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
 

 

/info lentelė: 11 sekundė video.  Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Pasižiūrėk visą video (neilgas). Šaudo už angaro, vėliau nusisuka į eglutę, gražiai pasitaiko ir pradeda šaudyti į ten esančius žaidėjus. Per eglutę V_P nesimato, todėl akivaizdu, kad nametagas

 

PILDAU: Bet unban kažkodėl nepildai ? Būtum “švarus” tuojau pat pat užpildęs būtum

- ĮSPĖJIMĄ. AČIŪ. 



PILDAU: Pats tuo metu buvau CN ts @Lygis_White jeigu reikės paliūdys ir niekas tuo metu išvis nieko nesakė apie pasislėpimą eglėje :) O net jei ir matei, kad įbėgo nepataikitum tu visų kulkų į žmogelį. Nu ramu jau, ramu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Kaire_Koja rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aurimas_Winstone
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: WH
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip 
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  Slėpti turinį

 

/info lentelė: 11 sekundė video.  Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Pasižiūrėk visą video (neilgas). Šaudo už angaro, vėliau nusisuka į eglutę, gražiai pasitaiko ir pradeda šaudyti į ten esančius žaidėjus. Per eglutę V_P nesimato, todėl akivaizdu, kad nametagas

- ĮSPĖJIMĄ. AČIŪ. 

Ir iš kurio galo tu matai čia inv? Jeigu aiškiai kiekvieną kartą vos rušindavot, visą laiak jūs bėgdavot už eglės + iš tokio atstumo užvedus pelyte virš žmogaus dega žalias markas toks. Tai eik pats išmėgink ir pamatysi, prieš banindamas svarbesniu irodymus susirink su tokiais irodymais as nezinau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

visu pirma aš mačiau ,kad į ten įbego mafijos narys, visu antra visi, kurie buvo ant angaro rėkė kartu su manim ,kad ėglėje slepiasi. Todėl pradėjom šaudyt plius turiu dmg informeri, kuris rodo kad padariau žala tai šoviau dar kartą į ta pačia vietą .
PILDAU: o nerašiau atsibaninimo, nes aš ne visą dieną sėdžiu prie kompo, šiandien grįžau ir įkeliau

PILDAU: Na tai kad sakė, kad nubėgo vienas ir slepėsi eglėje, plius ne aš vienas į jį šaudau, dar vienas cn narys šaudė, tai kaip ir sakiau šaudžiau į egle, nes dauguma pradėjo ten šaudyt, turiu dmg informeri, parodė kad kažkam padariau žalos, tai šoviau dar kartą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...