Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Beniuks_Sans

Ryba

Ar pritariate šiai įdėjai?  

31 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate šiai įdėjai?

    • Taip
    • Ne, nes nežaidžiu rybos
  2. 2. Ar pritariate 2 įdėjai?



Rekomenduoti pranešimai

1

Pasiūlymas paprastas. Žaidžiant rybą teisėsauga negalėtu siūlyti baudos negaletu surakinti (Išimtis taikoma bėgliams). Mafijoms valdžiai neitu surišt. Kam to reikia? Dažnas dalykas kai žvejoji kimba normali žuvis ungurys koks 6kg :D ir bam koks kepalas ateina uždeda star už ginklo rodymą pasiūlo baudą ir tavo ungurys nuplaukia o tu nuleidi limonu. Kas žaidžia ryba supras. Išsakykit savo nuomonė. Argumentuokit

2

Vėl žaisdamas sugalvojau dar vieną pasiūlymą kurio manau taip pat reiktu. Kadangi beveik visi rybos žaidėjai. Ja žaidžia /tpvip tai siūlyčiau padaryti ten ''Saugia Zona''. Nes visada atsiranda tokiu ''pytuhu'' kurie šaudo ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Gintas_Ohyea rašė:

jei nenori gaut starų tai varyk prie cn bazės ir žvejok :D

 

prieš 8 valandas(-ų), Kofe_Dragger rašė:

Aš pritariu, bet galima pasirinkti ir kitą žvejybos vieta, kur ,,kepalų“ nebūtų :D

Faktas kad galima kitur. Bet rybos kiek pastebejau pagrindine vieta yra /tpvip

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sutikčiau, bet tu žiuri į visa šita kaip žvejys, aš pwz mėgstu šaudytis /tpvip tai dėl saugios zonos nepritarčiau, o dėl teisėsaugos, tai realiai žvejoti galima visur, toks atnaujinimas butu bereikalingas, yra /maph yra oficialus žvejybos vietos ne tik /tpvipe , yra daug reikalingesniu atnaujinimu, palyginus su šituo, tai nežinau nežinau, manau butu daugiau ne naudos, o priešingai, + turime krūvas atnaujinimu, kuriu labiau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...