Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Remigijus_Wirsila

Klubams

Reikia įdėjos?  

12 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šios įdėjos?

    • Taip
      8
    • Ne
      4


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pastaruoju metu vien atnaujinimai darbe, užmirštat nemažai žaidėjų kurie užsiima klubo veikla,  taigi pasiūlymas klubams, kai jis yra užimtas neleisti daryti sąjungos su kitu klubu. 

Kuom tai padės?

Manau mažieji klubai galės ilgiau laikyti kitus klubus, ir taip turėtų didėti klubų aktyvumas bei manau mažėtų uždarytų klubų.

Už/prieš kodėl?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš susilaikiau ir neprabalsavau, aš prieš, yra dvi medalio puses šitoje vietoje, kalbi apie kaip silpnesnis klubas užemė stipresnį klubą gales juos ilgiau laikyti, nes stipresnis klubas negales daryti sajungos, tačiau kaip stiprus klubas užima silpnesni, tada problema daug didesnė, logiška, kaip yra užimtas stiprus klubas, manau jiems yra įdomu, stipriam klubui gintis yra pats medutis, todėl nesvarbu kas ką užima, silpnesnė puse sudarius sajunga užemimo momentu, tik padarytu smagesni žaidimą stipresniam klubui, yra daugybe mirusiu klubu, kur yra po 3 ar 5 žaidėjus, kuriems veiksmo reikia kaip oro, todėl sajungą jiems butu daug didesne nauda, nei ne nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Anonymous_Identity rašė:

Aš susilaikiau ir neprabalsavau, aš prieš, yra dvi medalio puses šitoje vietoje, kalbi apie kaip silpnesnis klubas užemė stipresnį klubą gales juos ilgiau laikyti, nes stipresnis klubas negales daryti sajungos, tačiau kaip stiprus klubas užima silpnesni, tada problema daug didesnė, logiška, kaip yra užimtas stiprus klubas, manau jiems yra įdomu, stipriam klubui gintis yra pats medutis, todėl nesvarbu kas ką užima, silpnesnė puse sudarius sajunga užemimo momentu, tik padarytu smagesni žaidimą stipresniam klubui, yra daugybe mirusiu klubu, kur yra po 3 ar 5 žaidėjus, kuriems veiksmo reikia kaip oro, todėl sajungą jiems butu daug didesne nauda, nei ne nauda.

Nu tavo tiesa, tada gal imm leist sąjunga su tssg padaryt, kad apsigintu ir išpirkos mokėt nereikėtų? Visi turi minusu visi ir pliusu. 

prieš 1 valandą, Deimantas_Audi rašė:

@Danka_Malibu Rėžk 

 

Aš Prieš nes geriau kad galima butų dary sajungą nes laikis pora h ir  nieks nemokės tos išpirkos

Nereikia dėt 100m, millą užėjus pirmas rušas ir moka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...