Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Khalis_Monro

Vaizdo plokste

Rekomenduoti pranešimai

Ner skirtumo koks ausinimas svarbiausia kad tik ne bowleris o paprastos 1050 neapsimoka imt imi tik 1050ti ir dar klausimas koks pas tave procas nes jei chujovas tau tiesiog bottleneckins ir praktiskai veltui pirksi gpu parasyk man geriau i az savo proca ir savo biudzeta as tau patarsiu kad butu kuo geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Mister_Joint rašė:

@Anthony_Navarro pas mane 1060 3gb su ryzen 3 pubg maziausiai 90 fps ir kodel gi nepirkt siulai jos ? :DD

 

vpš 3gb ta vaizdo korda yra gaidiškiausia DAUGUMAI bet ne VISIEMS , o ką galiu pasakyt ant kaikurių žaidimų 1050 ti 4gb yra žymiai geresnė. O kad 1060 3gb kad yra šūdų šūdas visi tau ta gali paneigti. :) o tu jeigu esi tos gpu fanas tai gali papist per šikna, nes , su tokia vaizduškė tik savo lavonvežį gali prikelt kažkiek fps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aisku geriau nesigincisiu o tiesiog nusiusiu video speceliai sukurta tokiems debilams kaip tau kurie nieko nenusimano ir skleidzia klaidinga informacija kitiems (manau jeigu graziai atsiprasytum gal ir atleisciau)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Mister_Joint rašė:

@Anthony_Navarro pas mane 1060 3gb su ryzen 3 pubg maziausiai 90 fps ir kodel gi nepirkt siulai jos ? :DD

 

nes kam pirkt 3gb, kai prisidejes pinigu pasiimi 6gb varianta, kuris tau tarnaus zymiai ilgiau? Neturesi upgradint po metu ir busi ramus, tas bandymas sutilpt i 600 euru builda ir taupymas ant gpu nk nepadeda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...