Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

dragonas_esu

Valera_Mrss

Rekomenduoti pranešimai

visu prima as be darbines aprangos esu nes tu su mark_Cool mane uzderei i namus ir nesileidai paskui tu man idejai free ita bei paskui ir mane surakinao dar gidik galva gerai nes tu esi labai negeras teisesaudininkas nes tu esi nubas tik gali deti ita atimti gun lic tai tu gal su galva negerai tau nes tu esi gan blogas karo policija tipo esi tu bet tu esi nubas esi visalika busi nubaas nu ir kas jai mane i des i blic galvojai kad tau gerau sirdi bus ar tau gal tau yra su samp gyvenime taip padarytum tai tau snuki suzalotu tai matai koks tu esi mulkis kad tu nemoki dirbti teisesaugoi tai tedgul meta bet su gausi irgi toki pat bet tu busi dar smarkau nubaustas as taves negazdinu nes tu taip pac prisiprasei tai dabar laikyk dabar atanai ar kaip kitaip sakyk pareik ant scevcus senuk nepasigailesi bet tu gulevi grabe jai tau norsisi tai tik po taves gerai vaflis esi ir tu galvojai tu esi kietas kad tu man gazdini kad esi toks kietas as tave relybei surascau tai tau byby nuraucau aisku tau gaidyi suka tu jobnuta esi ir busi suka gandonas esi suka esi pidaras esi vaflis esi nubnutas aciu jums kad esate toke geri zmones bet ji reike nusauti toki ozis esi aisku asile esi tai dabar laikyk antanai ar tu jezus ar tu lohas kaskoks esi nemanau kad tavo toks supistas gyvenimas aisku manau kad tau gyvenime sakasy bet zaidime viska turi bet tu nubsas tik moki isikalineti is kitu savo kolegu kure tau padeda bet tu esi zaurus zmogus bei zaidejai kuris ira gan blogas tokus reike pamokiti ant lauzo iskepti ir sunim atidoti tai va toke ir pabaiga 

 

Va irodimai kaip je mane veze i namus ir laike specelei

https://imgur.com/a/XSrVA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...