Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Pukiz_Lost

Fro_Zen

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Fro_Zen
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: F11/INV.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: Video gale
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video, 00:00 - 00:10 Labai sunkiai gyvybes nusiima, matosi kad f11, paskui suveike heras ir po hero suveikimo is leto gyvybes krenta, nuo vilos su ak lesa tiesiai i ji. Del gmodo galimai galejo nelipt kulku, nu Arte zinai sita kad megsta panaudot jis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Fro_Zen 
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : @Arturas_Quick  Stebėk 0:05 sekunde, kaip nusitaiko per siena iškarto ir išauna.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Salvis_Gta rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Fro_Zen 
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė: 
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : @Arturas_Quick  Stebėk 0:05 sekunde, kaip nusitaiko per siena iškarto ir išauna.

 

VISIEM RODO SKIRTINGAS ANINAMACIJAS, MAN RODE KITAIP, TAU DAR KITAIP, koks dar aimas akis prasiplauk. Cia identiska situacija:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Fro_Zen rašė:

VISIEM RODO SKIRTINGAS ANINAMACIJAS, MAN RODE KITAIP, TAU DAR KITAIP, koks dar aimas akis prasiplauk. Cia identiska situacija:

 

Su Deksteriu visai kita situacija, jis pries tai saudesi ir kaip uzlindo sove ir greit uzlindo del to uzskaite sistema kad per siena, o tu tik atbeges pirma kulka per siena pataikei. 

Va mane lygis buvo ikeles uz tipo aima kad saudau per sienas, tai sistema yra buginta kaip saudaisai ir zaidejas uzlenda uz sienos(pataikai i siena) ir uzskaito kaip pataikyta. O tu pacia pirma kulka per siena sovei, mano ir deksterio irodymuose matosi kad saudemes pries tai ir uzlenda uz sienu, o tavo pati pirma kulka eina per siena :D karoce cia artei sprest. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Pukiz_Lost rašė:

Su Deksteriu visai kita situacija, jis pries tai saudesi ir kaip uzlindo sove ir greit uzlindo del to uzskaite sistema kad per siena, o tu tik atbeges pirma kulka per siena pataikei. 

Va mane lygis buvo ikeles uz tipo aima kad saudau per sienas, tai sistema yra buginta kaip saudaisai ir zaidejas uzlenda uz sienos ir tuo metu kada sauni i ji ir jis uzlenda uzskaito kaip per siena.  O tu pacia pirma kulka per siena sovei, mano ir deksterio irodymuose matosi kad saudemes pries tai ir uzlenda uz sienu, o tavo pati pirma kulka eina per siena :D karoce cia artei sprest. 

 

Tavo irodymai jau atmesti, prieikim prie Salvio irodymu. Tu vistiek nepagauni ka as turiu omeny, as kai saudau einu i sonus su a ir d, siuo atveju tau parode, kad as uz sienos, o man - kad as neesu uz sienos. Nemanai, kad jeigu naudociau aima, kuris pataiko per siena - tai pataikyciau visas kulkas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...