Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Prasti_Poperei

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Prasti_Poperei
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Sobeit
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip, 6h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://imgur.com/a/TEB0n
  • /info lentelė: https://imgur.com/a/R2SVQ
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuotraukos.
  • Papildau: Per 1sec, žmogus niekaip negalėtu prieiti prie car išsipirti ir dar tele į CN tai gl, o dėl fraps tai nebegalėjau filmuot nes nebeliko vietos, būna visgi :)
  • Nu tu dėl to video, Video eina į diską "D" Nes ten įrašytas bandicamas, Nuotraukos eina į "C" tai.. :) Beto kur matai kad tave išspirtu iš mašinos? Nes šale mašinos durų matau asmenį tik jau CN bazėje, tai mazinkis nesimazines. Kad antroje nuotraukoje tu dar sėdi prie vairo, kokias tu čia pasakas kuri aš nesuprantu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kas cia per fotke? sedejau masinoj norejau vest iki stunto ir ispyre mane is masinos, pereme masina ir atsiradau cosa nostra bazeje visi per teamspeak juokesi

 

matosi bandai man pakenkti, nenustebciau, kad cia tavo arba tavo draugo darbas, kodel frapsai ijungti ir negalejai pafilmuot? nes aiskei matytusi kaip tavo draugas spiria man i galva ir ismeta is masinos ir iskart atsirandu ant stogo...

 

tai teleporta sugebejo padaryt, o manes is masinos islaipint jau ne, keista cia pas tave :-) fotkiu 20 padarei ir neuztenka keliu sec video

 

nu tai pasiziurek cn bazej as net nemasinoj sdz o prie masinos stoviu, ciau beprasmiska kazka cia rasyt, pats turejai matyt, kad necytinau, bet cia kazka bandai irodyt, gauni gal kokiu pliusiuku, kad cyta pagauni ar ka, kad cia taip mazini, kad gauciau blista ar siaip manes nemegsti? :)

 

antroj nuotraukoj vps matau tik vaida golfa bl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...