Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

10 nepakanka įrodymų = bausmė

Reikia?  

32 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip.
    • Ne, argumentuosiu komentaruose.


Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 valandas(-ų), Martynas_Nomercy rašė:

Ką aš ir noriu pasakyti, jog serveryje labai naiviai žiūrima į tuos banus. Mano manymu reikia kažkokios tai bausmės, nuo kurios administratoriai pradėtų atsakingiau žiūrėti į savo pareigas, kadangi nuo to kenčia žaidimo kokybė. Tas laukimas 24h, kol atbanins manau yra visiškas absurdas, o administratorius, kuris banina su juokingais įrodymais geriausiu atvėju gauna įspėjimų, blogiausiu - nuima adminą (kurį vėl iškart nusiperka), wow, kaip įdomu.. Einu aš link to, jog administratorius prieš banindamas privalo daug kartų peržvelgti įrodymus ir tik tada daryti sprendimą, kai jau žinai, kad žaidėjas, kuris čytino TIKRAI čytina, o ne baninti 15 mafijos/gaujos narių na ūra ir tikėtis, kad čyterių prižiūrėtojas parašys "Žaidėjas bus praneštas administracijai". Šiuo atvėju čyterių prižiūrėtojai turėtų mažiau darbo, kadangi sukurtų temų būtų ženkliai mažiau ir prie to pačio žaidimo kokybė būtų daug kartų geresnė, nes procentas, kad tave užbanins už juokingus įrodymus būtų ženkliai mažesnis. do you get it? 

I got it mister 1337, thank you

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...