Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynux_Ltu

Atnaujinimas Narkotikų/Ginklų prekeiviams.

Ar reikia?  

54 balsai(-ų)

  1. 1. Naudinga?

    • Taip
    • Ne, argumentuosiu komentaruose


Rekomenduoti pranešimai

Netyčia pasispaudė NE, bet esu UŽ :). Manau, kad reikia šiokios tokios įvairovės GP ir NP darbuose, t.y nauji ginklai bei narkotikai, naujos kainos, naujas paklausumas. Bet manau, kad @Admin_Bumeris nedarys šio atnaujinimo, nes visų pirma - Tech-9 (Su juo bet koks serverio žaidėjas galės šaudyti iš mašinos). Antra - Dėl šio narkotiko. Bumeris turės praplėsti žaidėjo /vartoti (Kokainas, Heroinas, Extazy bei Žolė); bagažinėse turės atsirast papildoma vieta, tas pats su /spinta. Taigi, čia spręst tik Bumeriui, bet manau, kad tai tikrai būtų gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Rian_Garcia rašė:

Netyčia pasispaudė NE, bet esu UŽ :). Manau, kad reikia šiokios tokios įvairovės GP ir NP darbuose, t.y nauji ginklai bei narkotikai, naujos kainos, naujas paklausumas. Bet manau, kad @Admin_Bumeris nedarys šio atnaujinimo, nes visų pirma - Tech-9 (Su juo bet koks serverio žaidėjas galės šaudyti iš mašinos). Antra - Dėl šio narkotiko. Bumeris turės praplėsti žaidėjo /vartoti (Kokainas, Heroinas, Extazy bei Žolė); bagažinėse turės atsirast papildoma vieta, tas pats su /spinta. Taigi, čia spręst tik Bumeriui, bet manau, kad tai tikrai būtų gerai.

Bet su gi ir su mp7 ar koks ten galima saudyt, uz tai tiesiog banai pareina man rodos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Valerka_Bandit rašė:

Bet su gi ir su mp7 ar koks ten galima saudyt, uz tai tiesiog banai pareina man rodos

Jo, bet GP MP5 nepardavinėja, juos gauna TIK teisėsauga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...