Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ammo_Mociute

Nauja zona

Ar reikia?  

56 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?

    • Taip
      48
    • Ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

Aš tikrai už, nes gaujose atnaujinimų trūksta, siūlyčiau išimti tas pačias karuseles, nes jose beveik niekas nekariauja. Šioje zonoje galima prigalvoti begalę taktikų ir manau būtų įdomu joje kariaut.

@Eris_White ar labai naudojat šią bazę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš tai nesuprantu naxui jums tos zonos naujos jei kariaujat kaip apuokai Balkonuose, angaruose, plovykloje ir kartais parke ar prieplaukoje mapas didelis zonus pilna kovojat ten kur galima užlipti ant stogu ir 30 minučiu gaišt del vienos zonos kur galiausiai vistiek prarandat, išmokit kituose zonuose ir kai tikrai atsibos tos pačios zonos, gal ir prašykit nes neatsimenu nei vieno karo banane ar degalinei, karuselese ar @Arma_Navickas megstamiausioi zonoi hesburgeri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arturas_Quick rašė:

Aš tai nesuprantu naxui jums tos zonos naujos jei kariaujat kaip apuokai Balkonuose, angaruose, plovykloje ir kartais parke ar prieplaukoje mapas didelis zonus pilna kovojat ten kur galima užlipti ant stogu ir 30 minučiu gaišt del vienos zonos kur galiausiai vistiek prarandat, išmokit kituose zonuose ir kai tikrai atsibos tos pačios zonos, gal ir prašykit nes neatsimenu nei vieno karo banane ar degalinei, ar @Arma_Navickas megstamiausioi zonoi hesburgeri

TODĖL IR SIŪLOM NAUJŲ ZONŲ, NES HESE AR TEN KARUSELĖSE KARIAUT NEĮDOMU, apuoke tu krv 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2/16/2018 at 13:04, Gytis_Index rašė:

Prieš nereikia tu nauju zonu ir taip gerai yra dabar pagrindines zonos kuriuos buna užimtos tik balkonai ir plovykla o kitu neima, kad ir idetu po kažkiek dienu vėl būtų užmiršta kaip ir kitos

Lygiai apie tapati ir Aš, visi kariauja balkonuose/angaruose/plovykloj ar ofise, o sukurs nauja zona kažkiek pabandys ir vėl bus pamiršta kaip ir visos likusios zonos.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...