Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bob_Marli

Pasiūlymai Apsaugai, kurie pagerintu darbą.

Ar tai būtu naudinga?  

96 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtu naudinga?

    • Taip, manau verta
    • Ne, neverta


Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-ių), Vygantas_Taspats rašė:

Nu tai drk arba pav galėtų išjungti ta komandą įgaliotiniui nes kaip nėra valdžios dažnai apsaugos darbuotojai tuom naudojasi kad uzsikeltu saibu

Visai gerai tu čia sugalvojai, aš sutinku su tavo idėja!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku už visus pasiūlimus, manau daugiau žaidėjų ateitu į Apsaugą dirbtį. Tikiuosi Bumeris pagaliau susipras ir padarys tą ką nori visi Žaidėjai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Jim_Profaci rašė:

Geros idėjos, tik kam autobuso kai jūs jo neapginat, kai kas nors trugdo jums "saugoti" žaidėjus. Btw jis per lėtas, kad būtų saugus saugojimas nebent jis būtų kažkiek apšarvotas. Tada gal ir jo. 

Žinai, kai magijas ijungia, tai nepadės nei tankas :)

prieš 1 valandą, Kofe_Dragger rašė:

Aš už visus pasiūlymus, tik reikia, kad pats galėtum nutrauk saugojimą, nes kai eina pingai kai apsauginis off tai čia jau parashna zavarucha

Ne, visai nesąmonė šitas, pvz aš su busu saugau 22 žmonės, vienas nutrauks aš per skubejimą nepastebėsiu ir sėdės visa laiką free, arba afk 20 sec nueisi ten iki kokio wc ir kitas pavairuos puse nutrauks saugojimu ir iš kur žinot kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Bob_Marli rašė:

Žinai, kai magijas ijungia, tai nepadės nei tankas :)

Ne, visai nesąmonė šitas, pvz aš su busu saugau 22 žmonės, vienas nutrauks aš per skubejimą nepastebėsiu ir sėdės visa laiką free, arba afk 20 sec nueisi ten iki kokio wc ir kitas pavairuos puse nutrauks saugojimu ir iš kur žinot kas?

Taii yra filmavimo programos, čyterių komanda. :D Nes be magijų patrugdyt irgi smagu o dar Kai Karka ginas smagiau negu pačiam autikui važinėt ratais ir nieko nedaryti. Gi Smagu ane @Karka_Sane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...