Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Makaras_Wtf

Pukiz_Lost

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Pukiz_Lost
  • Kokią taisyklę žaidėjas pažeidė?: *Tyčinis išėjimas iš puolamos/ginamos gaujos zonos, norint pasigydyti ir grįžti - 1mėn.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:
     703daf5fe3c63a49c6451a7b36847891842.PNG
  • Matosi kaip pirmoj ss su 7hp išsicrashina floodindamas komandas, galimai, kad neperdozuotu nuo heroino, ar nemirtų nuo priešininko, poto grįžta pasigydęs su 200hp ir 99 šarvų, jei atsijungei ir atsiradai ligoninėj, kitą kart negrįžk. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

0:30 lagino servas, server closed buvo ismete, dar su accardo chatinau ir sakiau kad uzmus heras bet nebuvau itraukes, nebuvo pointo crashintis, sakau 0:30 lagina servas ir nelabai veikia komandos, puse jusu irgi ismete uz “blogi dialog” ir gryzot visi xd cia tik tu vienas apsimyzes begi i foruma, nu neveltui daug kas is jusu puses sako kad baisus myzalas esi xddd @Kornelijus_Kornis jei netyngi paprasyk bumerio kad patikrintu logus kiek kartu rasiau /vartoti, man atrodo kazkur 2 kartus, o nuo 2 kartu neina issicrashint. Ir kaip matosi fotkese kad 0:33 gryzau nes atlagino. Tiesiog del servo lago tai 0:30, nesuveike gerai komandos ir ismete is servo, nei buvau mires nei ka, kiek zinau jei nebuni mires zonoj gali gryzt, ir dar del tu 7hp tai buvau ant stogo kur man ismete server closed. Kur buvo mano bendradarbiai tai logiskai pagalvojus kam reloga daryt jei isgyvenau as ten :D nei hero nebuvau iputes nei ka.

a1b8deb5e1c2f9a9808c06454b2b5b2860.png

Pridedu bendradarbio fotke jam ir taspats buvo ant 00:30 Kharid Off.
23f447be67c535c8a3118c3f9f0e378f251.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...