Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jacka_Quatro

Povilas_Pumpe

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Povilas_Pumpe
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Uždėjo už nieką įtarimus, esu naujokas, šiandieną patekau į taksistų antrąją firmą, aišku jau daug paėmęs iškvietimų dar laukiau iškvietimų, iškvietė mane vienas asmuo, priimiau iškvietimą, nuvažiavau pas jį ir sulaukiau bėglio statuso. Privažiavo prie manęs SWAT Povilas su nrg-500 ir pridėjo free starus, jau ne man vienam, ne man vienam jau čia, dar įkelsiu kito žaidėjo įrodymus kaip ir jam už nieką įtarimus sudėjo, parašiau papeikimą, bet jam reikia blisto, išmes iš darbo - ir jam neįdomu bus, o man 4 valandas sėdėti kalėjime?
  • Įrodymai: Kadangi atsijungė įkelsiu parašą.
    Spoileris

    19.png

  • /info lentelė: Čia man dėjo ką tik įtarimus:
  • Spoileris

    fb269528f9b9c93315551aa083247a4e915.png

    O čia dėjo kitam asmeniui: 
    Spoileris

    4ff6ec8b6726dce068a3abc410e692e259.png&k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Mafia_Style rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Povilas_Pumpe
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Uždėjo už nieką įtarimus, esu naujokas, šiandieną patekau į taksistų antrąją firmą, aišku jau daug paėmęs iškvietimų dar laukiau iškvietimų, iškvietė mane vienas asmuo, priimiau iškvietimą, nuvažiavau pas jį ir sulaukiau bėglio statuso. Privažiavo prie manęs SWAT Povilas su nrg-500 ir pridėjo free starus, jau ne man vienam, ne man vienam jau čia, dar įkelsiu kito žaidėjo įrodymus kaip ir jam už nieką įtarimus sudėjo, parašiau papeikimą, bet jam reikia blisto, išmes iš darbo - ir jam neįdomu bus, o man 4 valandas sėdėti kalėjime?
  • Įrodymai: Kadangi atsijungė įkelsiu parašą.
      Parodyti paslėptą turinį

    19.png

  • /info lentelė: Čia man dėjo ką tik įtarimus:
  •   Parodyti paslėptą turinį

    fb269528f9b9c93315551aa083247a4e915.png

    O čia dėjo kitam asmeniui: 
      Parodyti paslėptą turinį

    4ff6ec8b6726dce068a3abc410e692e259.png&k

Sv nebedirbu tssg taip,kad srr kad teko pabūt jaile

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Povilas_Pumpe rašė:

Sv nebedirbu tssg taip,kad srr kad teko pabūt jaile

Galvoji nebedirbdamas išsisuksi iš BLIST'o? Ne, kalėjime atsėdėti neteko, Kornelijus Kornis moderatorius mane išleido iš kalėjimo, nes matė, kad visiem FREE starus dedi, ir jeigu teisėsaugininkas prideda įtarimo lygių, o kai sukiša į jailą - palieka darbą taip pat BLIST'as, tad jau sakyk ,,hi 6mėn tssg blist”... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...