Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Remigijus_Wirsila

Mantuxx_Downhiller

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Night_Asault
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Mantux_Downhiller
  • Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Tiesiog buvau ts programoje ir man pagrasino Ddos ir paskui dingo internetas
  • Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Apsauginis
  • Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu čia tokio prikoliuko dar nematęs. Buvo kitas žaidėjas užsivadinęs mano vardu ir šnekėjo tokias nesamones, jog patikėtų, kad čia aš, tačiau aš ts retai kada kalbu ir ne tokiom temom.

Korni paklausyk, kai sako pas ką čia ateit ir sako pas mantuxa vadinasi susitarė, kad tas skaidrius paklaustų ir tipo aš atsakyčiau pas mantuxa, kad tipo aš čia kalbu ir žaidžiu.

Jokių žaidiminių įrodymų, nieko.

Pridedu: Tokia pati situacija ir nepakanka, beje dirbu ne apsauginiu, o GS :/

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Mantuxx_Downhiller rašė:

Nu čia tokio prikoliuko dar nematęs. Buvo kitas žaidėjas užsivadinęs mano vardu ir šnekėjo tokias nesamones, jog patikėtų, kad čia aš, tačiau aš ts retai kada kalbu ir ne tokiom temom.

Korni paklausyk, kai sako pas ką čia ateit ir sako pas mantuxa vadinasi susitarė, kad tas skaidrius paklaustų ir tipo aš atsakyčiau pas mantuxa, kad tipo aš čia kalbu ir žaidžiu.

Jokių žaidiminių įrodymų, nieko.

Pridedu: Tokia pati situacija ir nepakanka, beje dirbu ne apsauginiu, o GS :/

 

Matau mano tema čia yra paminėta, tai vadinasi ir aš galiu komentuoti. Pradėjai apie tą temą, viskas čia joje gerai, tik tas kad Kuku su dar mažiau įrodymų sukišo į VDB, o čia kai jie aiškūs ir jų normaliai, niekas nieko nedaro. Čia sargo logika. O šiaip kaip kas užsivadina, gali TS savininkai ir Bumeris sutikrinti IP logus ir viskas bus aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...