Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arturas_Lukoil

Keli pasiūlymai įgaliotiniams ir dėl /d

Reikia?  

29 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Tik už pirmą
      4
    • Tik už antrą idėją
      1
    • Už abu
      24


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki esu susidūręs su problemą, kai įgaliotiniai turi mute ir negali apklausti žmonių.

1.Tai siūlau padaryti, kad įgaliotiniai galėtu naudoti komanda /apklausti. 

2. Ką norėčiau dar pasiūlyti tai turbūt būtų, kad Direktoriams/Pavaduotojams/Įgaliotiniams leistu skelbti per /d reklamas arba atrankas esant muteje. (Pvz: Medikai dirba - /03 arba atrankų skelbimas) Nes kartais atsiranda free mute kai uždeda ir visus planus sužlugdo mute, kuri buvo gauta už nieką. (Čia pavyzdys būtų, kai pralaimi ryboje daug pinigų, kai kurie žmonės uždeda free mute.) Papildau: Šią privilegiją galėtu riboti direktorius, kas gali bunant mute'je vis tiek skelbt.(Leisti pavaduotojui/įgaliotiniams)

 

Manau valdžios atstovai mane supras ir pritars bent vienai įdėjai.

 

@Admin_Bumeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Uz .Esu pats buvies valdzioj kai zmogus su mute tik gali  apklausti direktorius  kiek pamenu.Seip faina butu uz pirma ideja.Del antros idejos tai reik padaryti kad pagal serverio sistema jei direktorius bei pavaduotojas bei igaliotiniai nieko blogo nepadaro .Tai negaletu deti mutes .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Royal_Cargo rašė:

Uz .Esu pats buvies valdzioj kai zmogus su mute tik gali  apklausti direktorius  kiek pamenu.Seip faina butu uz pirma ideja.Del antros idejos tai reik padaryti kad pagal serverio sistema jei direktorius bei pavaduotojas bei igaliotiniai nieko blogo nepadaro .Tai negaletu deti mutes .

Na dėl negalėjimo dėti mute, nesutikčiau, nes gali pradėti direktoriai/pavaduotojai/įgaliotiniai piktnaudžiauti šią privilegiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Del antro nesutinku. Savo kailiu patyriau, kai kazkas pavoge mano pavaduotojo paskyra ir jis pradejo skelbti nesamones ir t.t. per /d. Cia lygiai taspats gaunasi kaip ir su repais, reporteris bus muteje, bet jis vistiek per /x gales skelbti nesamones. Vistiek visada nors vienas iglbar pavas bus on ir jis paskelbines tas reklamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

Del antro nesutinku. Savo kailiu patyriau, kai kazkas pavoge mano pavaduotojo paskyra ir jis pradejo skelbti nesamones ir t.t. per /d. Cia lygiai taspats gaunasi kaip ir su repais, reporteris bus muteje, bet jis vistiek per /x gales skelbti nesamones. Vistiek visada nors vienas iglbar pavas bus on ir jis paskelbines tas reklamas

Na tu teisus, tada galima padaryti, kad direktorius galėtu riboti šią privilegiją ir duoti tik kai kuriems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, 2 idėją papildyčiau kad užmutintas direktorius/pavaduotojas galėtų skelbti per /d, nes žinant dauguma įgaliotinių gali prirašyt nesamonių užmutinti ir palikti darbą, nes jie neatsakingi nuo DPKT ir jiems nieko už tai nebūtų, todėl įgaliotinių prie tokių privilėgijų manau dėti nereikėtų, nekalbu apie mafijas/gaujas kur ten igaliotiniai kiekviena diena vis nauji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...