Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ginas_Sprite

King_Mode

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @King_Mode
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim, silent greiciausiai.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne, adminas.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

    /spoiler]

  • /info lentelė: viskas yra video medžiagoje
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : nuo 13sec ziurekit kaip pataiko kreivas kulkas i mark_coola, silent aim, kitaip neimanoma ir net nesimazink, nes irodymu tikrai pakaks :). 2 ir 3 kulka pasiziurekit kaip skrenda, susiletinkit jeigu reikia, visiskai  kreivai kulkos skraido ir juda pacanas.
  • Nebestumk tu,kad tau uzlagino pingo net nera, packed lostu mazai, bandai pritrinti,kad negautum blisto, gero vakaro.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vajėzau.

Sveikas, čia nebuvo jokio silent aimo, nes jeigu bučiau šaudes su silent'u, butu mano lazeriukas ėjęs tiesiai į žmogu arba kreivazojęs aplink jį, o dabar matot patys, kad šauna ten kur aš šaunu. @Admin_Bumeris turėtum žinot, kad čia man sulaggino ir aš jį šaudžiau ties kuria vieta man jį rodė, toks jausmas, kad man viskas atsiliko, nes taip gražiai sušaudau ties 0:17 - 0:20 ( sakei mokat pagal kordinates nustatyt, galit ir tai daryti ). Vos tik karui prasidėjus ir kai tb nariai atvažiavo į zona aš į juos šaudžiau jiem nelipo kulkos, o tada viskas labai greitai prasidėjo darytis, man viskas sulipo taipogi ir jiems, yra daug atvėjų taip buvę.


Nerandu temos, bet čia video panašus, ir čia negavo blisto.

 

Patariu čyterių gaudytojams tartis su bumeriu, bei puikiai apsvarstyti situacija, nes čia nieko nebuvo naudota.

PRIDEDU: TOKIA PATI TEMA.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...