Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Florencijos_Zvejys

Ignas_Ramas,Arturas_Lukoil,Just_Say,Irmantas_Irma,Arminas_Geimina

Rekomenduoti pranešimai

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Ignas_Ramas @Arturas_Lukoil  @Just_Say  @Irmantas_Irma  @Arminas_Geimina
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: padeda su eventais pagalba kaip paprasai
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Sitie puikus admistratoriam paprasiau kad padetu man padaryti eventa nepatingejo padejo .O kiti is ju ir pagetino saunoliai esate.
4. Įrodymai (nebūtina):

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Gytis_Junior rašė:

@Ignas_Ramas @Arminas_Geimina @Irmantas_Irma - Prie šių administratorių pagyrimų prisidedu ir aš, tikrai puikūs ir visada gelbstintys, pagarba. (+rep) ;)

dq

 

prieš 3 valandas(-ų), Royal_Cargo rašė:

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Ignas_Ramas @Arturas_Lukoil  @Just_Say  @Irmantas_Irma  @Arminas_Geimina
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: padeda su eventais pagalba kaip paprasai
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Sitie puikus admistratoriam paprasiau kad padetu man padaryti eventa nepatingejo padejo .O kiti is ju ir pagetino saunoliai esate.
4. Įrodymai (nebūtina):

nenardyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Royal_Cargo rašė:

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Ignas_Ramas @Arturas_Lukoil  @Just_Say  @Irmantas_Irma  @Arminas_Geimina
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: padeda su eventais pagalba kaip paprasai
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Sitie puikus admistratoriam paprasiau kad padetu man padaryti eventa nepatingejo padejo .O kiti is ju ir pagetino saunoliai esate.
4. Įrodymai (nebūtina):

Dekoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...