Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Tukas

Hydra Pilot

Rekomenduoti pranešimai

Na ką čia ir be pasakyti. Kaip ir visuomet palaikai geriausią pilotavimo formą. Labai džiugu matyti ,kad mūsų visa DreamTeam dar nemiršta o kaip tik atsiranda pavieniai žmogeliai t.y komandos nariai kurie ir tęsia pačių geriausių pradėtus darbus !  Matosi ,kad daug įdėjai nervų ,kad išmoktum taip gerai pilotuoti. Na o @Denisas_Vileiskas kaip ir buvo seniau taip ir iki šios dienos yra šio nuostabių pilotavimo linksmybių pradininkas :) Tik gaila ,kad mūsų šiame projekte ne tiek daug kaip buvo prieš gerus 2 3 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Vygantas_Taspats rašė:

Mldc daugiau tokių tik vienas klausimas kaip tu taip atbuline skridai o šeip Mldc

Kada nors atskleisiu jei norėsi :D

prieš 27 minutes(-ių), Sarunas_Jakus rašė:

Na ką čia ir be pasakyti. Kaip ir visuomet palaikai geriausią pilotavimo formą. Labai džiugu matyti ,kad mūsų visa DreamTeam dar nemiršta o kaip tik atsiranda pavieniai žmogeliai t.y komandos nariai kurie ir tęsia pačių geriausių pradėtus darbus !  Matosi ,kad daug įdėjai nervų ,kad išmoktum taip gerai pilotuoti. Na o @Denisas_Vileiskas kaip ir buvo seniau taip ir iki šios dienos yra šio nuostabių pilotavimo linksmybių pradininkas :) Tik gaila ,kad mūsų šiame projekte ne tiek daug kaip buvo prieš gerus 2 3 metus.

Šarūnas kaip visada negaili gražių žodžių!!! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Dovydas_Innomine rašė:

Nice !

Thx

prieš 26 minutes(-ių), Dovydas_Nolaiferis rašė:

Ner ka veikt. visus pravarau :)) 

Jei nepravarai Kamilė mano :D

prieš 8 minutes(-ių), Stanislav_Bronislav rašė:

Va mano kazkoks shudas is senesniu cia

 

 

 

Visi realiai iš senų trasų Deniso, bet geruliai 0:25 ta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Beliunas_Justas rašė:

Nu grazu grazu, nepadariau klaidos priimdamas sprendima atiduoti KOP geresniam uz save :)

Dėkoju Justai visad mane palaikai ir dėl to stengiuosi tavęs nenuvilti ;) Didžiulis ačiū prisimenant viską ką esi dėl manęs padaręs!

prieš 20 minutes(-ių), Kofe_Dragger rašė:

Gražu, daug naujų vietų kur neesu matęs, kad kiti skraidytų, įvaldęs hydra neblogai :d :)

Esu laisvas pasiūlymams kur galėčiau nufilmuoti kitus stunt :D jei turi kokia idėją žinoma :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...