Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Klausimas

Sveikas Sargas. Susidūriau su tokia problema, jog davęs draugui pažaisti už paskyrą, kol manęs nebus taip ir tos paskyros nebeatgavau. Vienu žodžiu pasisavino paskyrą be mano sutikimo. Suprantu, jog esu kaltas šitoje situacijoje, jog juo pasitikėjau, bet gi grąžinimas yra grąžinimas. Paprašęs Bumerio jog man jį grąžintų, gavau "Špygą". Įmečiau jam visus įrodymus(Valiutos pirkimo numerį, net su nuotrauką, numerį, kuris buvo uždėtas ir slaptažodį), bet jam tai netiko. Gavęs per laidus pasikeičiau prieš tai interneto tiekėją(Iš Cgates į Telia). Ir ko gi jis manęs paprašė?? Ogi registracijos IP. Iškur man jį gauti, jei jo neturiu?? Jam tai aiškinau tris dienas, bet jam tai nusispjaut. Atrašinėja kas 4-5h, nes "užsiėmes" laksto sarge. Paklausinėjau serveryje kitų žmonių, sakė kiti net viską davę neatgavo paskyros. Kur bėda?? Išvis ar įmanoma atgauti tą registracijos ip?? Skambinau Cgates, jie man aiškino, jog negali dalinti informacijos apie pas juos esamus klientus. Už pagalbą dosniai atlyginsiu 

 

                            Dėkui už sugaištą laiką!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Paskambink tiekėjams (Cgates) , ir pasakyk kad buvai užsisakęs interneto planą, jie tegul pasako tau tik ipą, o kai jau ipą gausi šita užpildyk https://sarg.lt/index.php?/cp/7-lost/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Deividas_Slow rašė:

Neduoda ipo:

-Nedaliname informacijos apie mūsų klientus.

 

Lostas rašytas, niekas nepadeda

 

Bandyk ieškoti IP savo el. pašte pagrindiniam. Gal kur nors užsiregistravai ir bus ten tavo IP.. aš tokiu būdų radau savo sena IP ir man gražino acc be problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...