Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

City_Karys

Aure_Redline

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vaidas_Killer
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Aure_Redline
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): ižeidimas per /mute pavadino mane vergu nors kadaise man po 1k rida drozdavo ant reginos o db pasikeles zn
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: random, kaimietis, prasciokas, zemiause grandis serveryja dirba ftb :D
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne ss kad nebuvo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Vaidas_Olee rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vaidas_Killer
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Aure_Redline
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): ižeidimas per /mute pavadino mane vergu nors kadaise man po 1k rida drozdavo ant reginos o db pasikeles zn
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: random, kaimietis, prasciokas, zemiause grandis serveryja dirba ftb :D
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Parodyti paslėptą turinį
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne ss kad nebuvo
      Parodyti paslėptą turinį

Sveikas atsakysiu labai paprastai į tavo ši skunda. Jog administratorius irgi yra žmogus.  Mute gavai už įžeidinėjimus kuriuos panaudojai irgi čia. Papeikimas turėu būti atmestas už tai kad net ir rašydamas papeikima žmogus ižeidinėja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 56 minutes(-ių), Aure_Redline rašė:

Sveikas atsakysiu labai paprastai į tavo ši skunda. Jog administratorius irgi yra žmogus.  Mute gavai už įžeidinėjimus kuriuos panaudojai irgi čia. Papeikimas turėu būti atmestas už tai kad net ir rašydamas papeikima žmogus ižeidinėja. :)

tai kad faktai cia o ne izeidimai tik paciam reike pripazinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...