Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Geradaris

Pasiulymas ginklu prekeiviams

Reikia?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip
      9
    • Ne
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveika sargija. Sugalvojau pasiulyma ginklu prekeiviams, kuris palengvins jiems darba, o naujokai gales parduoti ginklus greiciau.

 

Tarkim butu GUI lentele, kurioje gp direktorius nustatytu kiekvieno ginklo kaina, o darbuotojui, atvykusiam i iskvietima beliktu parasyti /gsiulyti V_P, tuomet darbuotojui ismestu GUI lentele, kurioje jis pasirinktu ginkla kuri nori parduoti ir kieki.

 

Tai tiek. Lauksiu komentaru.

 

@Vilius_Nitro @Deividas_Bayern

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Augis_Student rašė:

Aš tai nesutinku, nes gp darbuotojas turi mokėti kainoraštį, o jeigu naujokai nemoka kainų tai čia jų darbo kokybės nepagerins. Šeip yra ginklų skaičiuoklė cleo tik nežinau ar leistina kur kulkas ir kulkos kaina parašai ir iškart pasiūlo ginklą.

Tai tu pagalvok kam tas kainorastis, kam bereikalingai apsikraut galva, jei direktorius gali surasyt visas kainas o darbuotojams beliks imt iskvietimus ir siulyt ginklus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Tomas_Geradaris rašė:

Tai tu pagalvok kam tas kainorastis, kam bereikalingai apsikraut galva, jei direktorius gali surasyt visas kainas o darbuotojams beliks imt iskvietimus ir siulyt ginklus.

Mano nuomone gp, np ir t.t turi mokėti kainoraščius savo darbo, kodėl direktorius turi apsikrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

@Augis_Student Mano nuomone kasininkės turi mokėti savo parduotuvės prekių kainoraščius. Kodėl dar apsikrauti tas prekes skanuojant?

Mano nuomone žmogus turi mokėti skaičiuoti. Kodėl technologai turi apsikrauti kurdami skaičiuotuvus?

Mano nuomone žmogus turi mokėti visų savo pažystamų telefono numerius. Kodėl programuotojai turi apsikrauti telefonuose kurdami adresų knygas?

 

Nors palyginimai gal ir ne patys geriausi, bet tiesiog jeigu visų logika būtų tokia kaip tavo, žmonija atsirastų akmens amžiuj... Nachui tobulėti, ane?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Can_Wall rašė:

@Augis_Student Mano nuomone kasininkės turi mokėti savo parduotuvės prekių kainoraščius. Kodėl dar apsikrauti tas prekes skanuojant?

Mano nuomone žmogus turi mokėti skaičiuoti. Kodėl technologai turi apsikrauti kurdami skaičiuotuvus?

Mano nuomone žmogus turi mokėti visų savo pažystamų telefono numerius. Kodėl programuotojai turi apsikrauti telefonuose kurdami adresų knygas?

 

Nors palyginimai gal ir ne patys geriausi, bet tiesiog jeigu visų logika būtų tokia kaip tavo, žmonija atsirastų akmens amžiuj... Nachui tobulėti, ane?

 

1. Palyginimų sudarynėt nemoki.

2. Gerai sako yra cleo

3. Jeigu dirbtumėt gp tai dar būtų verta ginčytis.

4. Gal padarykime kad iškvietimai patys rinktusi pagal /eile?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip, aš jau tai sakiau dėl palyginimų, bet ačiū, kad pakartojai. Jie buvo tam, kad parodyt tavo mąstymą, kuris yra visiškai nelankstus. Ką norėjau pasakyti yra tai, jog tu ne tik nepalaikai tobulėjimo, palengvinimo ir laiko taupymo, bet dar ir prieštarauji bandydamas įrodyt atvirkščiai - kuo daugiau bereikalingos pisliavos, tuo geriau. Nežinau, galbūt tave taip auklėjo koks diedukas ar močiutė, kaip lietuvoj jau įprasta, sakydami, kad prie ruso viskas buvo geriau ir dabar čia išvis xujne, statom ragus bet kokioms naujovėms. Paliekam viską taip kaip buvo ir nieko nejudinam 100 metų, nes neduok dieve kažkas pasikeis, teks iš savo komforto zonos išeit ir praleist netgi pusę minutės išsiaiškinant kaip čia kas veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...