Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Redaz_Nissan

Dėl num2 ir 9mm pistoleto.

Ar reikia naikinti 9mm pistoleta ir gražinti num2?  

65 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia naikinti 9mm pistoleta ir gražinti num2?

    • Taip
      21
    • Ne
      44


Rekomenduoti pranešimai

prieš 44 minutes(-ių), Augis_Student rašė:

Kuom jūs tokie išskirtiniai ir kodėl jum visada turi būti suteiktas pranašumas? 

Koks dar pranasumas? :D ties kuria vieta teisesauga turi pranasuma, tazeris vos veikia, jus galit pirkt vielas ir taisymo raktus, ilendat i gauju zonas ir vps ten kol istrauki jus, dabar dar ir num2 neturim tai cia skaitosi lygios jegos dabar? :D atsigauk ir nebeprakaituok prie ekrano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau čia verkiat ,tai gal padarom taip,kad bėgliai galėtu imt Hydras ,hunterius ir kitas oro tr.priemonės ? Nu ble ,o tu eidamas į PD,Swat,FTB,Armija galvoji tiesiog važiuosi iššoksi surakinsi ir viskas? Ne-Ne. Tada ir įdomumo nėra bėglius pačius gaudyt :)

 

AŠ PRIEŠ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Deivis_Svr rašė:

Koks dar pranasumas? :D ties kuria vieta teisesauga turi pranasuma, tazeris vos veikia, jus galit pirkt vielas ir taisymo raktus, ilendat i gauju zonas ir vps ten kol istrauki jus, dabar dar ir num2 neturim tai cia skaitosi lygios jegos dabar? :D atsigauk ir nebeprakaituok prie ekrano.

Ne aš čia verkiu ir rašau pasiūlymus dėl kažkokios naujovės, o tu, taip kad prakaituoji tu o ne aš, jeigu sakot į gaujas įlendam tai gerai, o jūs kai mus gaudot taisotės ir gydytos ir ką tipo nepranašumas? gp nesekios tavęs su dviračiu ar burrrito o tie kurie gali su nuosavais rečiau dirba, mechanikai su towtruckais nepasivis taip kad yra jum normalus laiko langas

 

Dar sakai daraisi žaidimą sau įdomu ane, tai tu nesijausk kad esi vienas čia, jeigu nori eik san andreasą pažaist su botais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Augis_Student rašė:

Ne aš čia verkiu ir rašau pasiūlymus dėl kažkokios naujovės, o tu, taip kad prakaituoji tu o ne aš, jeigu sakot į gaujas įlendam tai gerai, o jūs kai mus gaudot taisotės ir gydytos ir ką tipo nepranašumas? gp nesekios tavęs su dviračiu ar burrrito o tie kurie gali su nuosavais rečiau dirba, mechanikai su towtruckais nepasivis taip kad yra jum normalus laiko langas

 

Dar sakai daraisi žaidimą sau įdomu ane, tai tu nesijausk kad esi vienas čia, jeigu nori eik san andreasą pažaist su botais

Nu praėjus kažkiek laiko po atnaujinimo tikrai matau, kad kažkiek išsilygino jėgos, bet vienintelė dbr man didžiausia problema yra tai, kad šaudyti su colt gali visi tai biški trugdo jai galėtų teisėsauga šaudyti su kokiu mp5 arba ak/m4 o nusikaltėliai su coltu/shotgun manau būtų geriau ir nereikėtų įdėti atgal num 2.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Jimmy_White rašė:

Nu praėjus kažkiek laiko po atnaujinimo tikrai matau, kad kažkiek išsilygino jėgos, bet vienintelė dbr man didžiausia problema yra tai, kad šaudyti su colt gali visi tai biški trugdo jai galėtų teisėsauga šaudyti su kokiu mp5 arba ak/m4 o nusikaltėliai su coltu/shotgun manau būtų geriau ir nereikėtų įdėti atgal num 2.

Taprasme kad galėtų teisėsauga su mp5 o nusikaltėliai su tec9, paprasti su coltu nes jis daug žalos nedaro tik į padangas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Augis_Student rašė:

Taprasme kad galėtų teisėsauga su mp5 o nusikaltėliai su tec9, paprasti su coltu nes jis daug žalos nedaro tik į padangas

Visiškai sutinku su tuo ir manau tikrai būtų geriau taip padaryti, nei dabar ginčytis ar grąžinti num 2 ar ne, o tiesiog pasinaudoti savo labui tuo ką mums davė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...