Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Obuoli_Baranka

Aurimas_Gangs

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aurimas_Gangs
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: G bug
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    0d77e2adb0ec14473dc42d803adfc7f8405.jpg

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-07-12 at 19:31, Obuoli_Baranka rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aurimas_Gangs
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: G bug
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    0d77e2adb0ec14473dc42d803adfc7f8405.jpg

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas

Sveikas naujokeli dar karta atsakysiu, jau rasei admin ppk dabar mano patarimu padarei viska teisingai :) as nenaudoju jokiu neleistinu programu kaip jau minejau atejau prie masinos ir sumaisiau raides f su g nes jos sale ir nesuprantu del ko mirei cia kaskoks servo bugas... As jo neneaudoju pastovei ar piknaudziauju jai taip atsitiko tai nematau savo kaltes... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Aurimas_Gangs rašė:

Sveikas naujokeli dar karta atsakysiu, jau rasei admin ppk dabar mano patarimu padarei viska teisingai :) as nenaudoju jokiu neleistinu programu kaip jau minejau atejau prie masinos ir sumaisiau raides f su g nes jos sale ir nesuprantu del ko mirei cia kaskoks servo bugas... As jo neneaudoju pastovei ar piknaudziauju jai taip atsitiko tai nematau savo kaltes... 

Naujokėli.. Nu nebejuokink žmoniu. tavo atmazai niekam neįdomus. spec darei dabar tik durniuka čia įjungei o tipo nežinau ir t.t. specelei taip darei ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Obuoli_Baranka rašė:

Naujokėli.. Nu nebejuokink žmoniu. tavo atmazai niekam neįdomus. spec darei dabar tik durniuka čia įjungei o tipo nežinau ir t.t. specelei taip darei ;)

:D man patinka tavo juokingas argumentas specialiai jai darau specialiai ar daznai pafilmuos irodik o ji 1 karta atsitiko del servo kaltes neverta pusti burbulo savo isgalvoto :) subresk nebeprigalvok nesamoniu, nusivalyk asaras ir snekam irodymas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Aurimas_Gangs rašė:

:D man patinka tavo juokingas argumentas specialiai jai darau specialiai ar daznai pafilmuos irodik o ji 1 karta atsitiko del servo kaltes neverta pusti burbulo savo isgalvoto :) subresk nebeprigalvok nesamoniu, nusivalyk asaras ir snekam irodymas. 

 

1 kart atsitiko.. :D galini taksista irgi nužudei :D pradėjau filmuoti paskui mane nužudei :D Įdomu.. man atrodo čia tau subresti reikia.. ;) Įrodymai visi pateikti yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Obuoli_Baranka rašė:

 

1 kart atsitiko.. :D galini taksista irgi nužudei :D pradėjau filmuoti paskui mane nužudei :D Įdomu.. man atrodo čia tau subresti reikia.. ;) Įrodymai visi pateikti yra.

galini taxi ? video ? ir kodel jis gyvas ir sedau tik i tavo ?:DD nebekliedek ;DD nes tavo fantazijom nebera ribu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...