Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

God_Weed

Įdėją kaip atgaivinti "KLUBUS"

Ar reikia panaikinti "Pirkti klubą už pinigus"?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia panaikinti "Pirkti klubą už pinigus"?

    • Reikia.
      9
    • Nereikia
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki kaip dabar jau įprastą, visi klubai yra perkami ne už "KREDITUS" ,o pinigus. 

Visų pirmą tai yra gerai, kad nereikia pirkti iš savų lėšų kreditų ir pirktis klubą, bet, dabar visi kad turi milų susiperka tuos klubus, tie klubai būną nupirkti ir 30D su jais nieko nedaroma, jis būna kaip sakoma iškarto "ŽLŪGĘ".

Aš siūlau kad reikia panaikinti "Pirkti klubą už pinigus" - nes klubai žluge, pvz: seniau pažėkit, būdavo serveryje klubų 4 kurie būvo rimtus, ir užimdavo vienas kita, būdavo smagu kariauti, ne kaip dabar 1 klubas kuris būna geras.

Reikia panaikinti tai ir palikti pirkima tik už kreditus. Tai pagyvintu klubus, kaip seniau, būtų prižiūriami.

 Ar to reikia ? Spręsti jums

 

ATSIPRAŠAU UŽ KLAIDAS.

@Admin_Bumeris Kaip tau šį įdėją?.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Edvis_Nero rašė:

Aš prieš, jeigu nori labai klubo tai tikrai speji nusipirkti

Tu ne taip supratai, čua kas spėja kas ne, ne esmė, esmė tame kad tie klubai nupirkti, ir su jais niekas nevyksta, pervadina visokiais "MIŠA DUHAS" - čia toks yra ar buvo pavadinimas. - tai nsmn. Būtų už kreditus, tai tikrai vyktu veiksmai normalus, naujoku tikrai tokiu neimtu, žėtu atsakingai, kad būtų normalus veiksmai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 33 minutes(-ių), God_Weed rašė:

Tu ne taip supratai, čua kas spėja kas ne, ne esmė, esmė tame kad tie klubai nupirkti, ir su jais niekas nevyksta, pervadina visokiais "MIŠA DUHAS" - čia toks yra ar buvo pavadinimas. - tai nsmn. Būtų už kreditus, tai tikrai vyktu veiksmai normalus, naujoku tikrai tokiu neimtu, žėtu atsakingai, kad būtų normalus veiksmai.

Tai nieko nepakeisi seniau taip pat buvo tai nematau esmes ka keisti (čia mano nuomonė). O dėl veiksmu kas nr tas ir daro ir siaip nebe tie laikai klubams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...