Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ryan_Worg

Paulius_Nfs

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Paulius_Nfs
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Spread/Aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip, reikia blisto
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:  
     
  • /info lentelė: Video pradžioje matosi 
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 3 Sekundės suvedžioja į žmogų visas kulkas | 11 Sekundė Pataiko su spreadu visas kulkas | 24 ir 33 sekundė tas pats | 39 sekundė (pati svarbiausia) Pataiko 2 kulkas iš eilės į tą patį žmogų bet antrą kulką pataiko po labai mažą tarpelį, jei nenaudotų spreado jis tikrai nebūtų pataikęs pro tą mažą tarpelį į tą žmogų
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas sunėne atsakau nes aš žaidžiau:

Nuo 0:03 viskas normaliai 2 į lipantį žmogų ir po to iš arti kitas suleidau nieko sunkaus.

0:11 2 atsitūpęs nieko gero, 3 atsistojęs iš 15 atstumo kas tikrai įmanoma. P.S. Vienas Gerb. Cheat Prižiūrėtojas sakė kad 4 įmanoma pataikyt atsistojus.

0:24 Nu wtf 1 kulką pataikiau po kiek laiko dar vieną nu nesuprantu ką čia matai.

0:33 2 iššoviau ir kaip matome jis buvo pilnai atsistojęs+ atsitūpęs buvau tai ne sunku pataikyti, o 3 kulką iššoviau po tam tikro laiko tarpą tai taikinukas jau tikrai buvo sugrįžęs į naturalią padėtį.

0:39 Buvau išsigandęs kai parašei kad rimtą bet nieko rimto :D Tai kodėl neparašei, kad 0:33 rimta nes ten grynai taspats. Jis buvo atsistojęs ir atsitūpęs 2 kulkas šoviau nieko įspudingo.

 

Dėkui kad perskaitėte mano pasiaiškinimą. Jeigu kas blogai rašykit mano advokatui Tommy_Accardo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...