Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vykce_Gasol

Vykce_Gasol

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas?Viktoras
  • Pravardė?Vykce
  • Amžius?18 metų.
  • Zodiako ženklas?Liūtas
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi kariuomėnę, karo tehnika, strategija, taktika.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Dabar, kai po operacijos negaliu daug kur eiti tai ilgiau nei įprastai, maždaug 6 valandas.
  • Mėgstamiausias sportas? Krepšinis
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje, kodėl jį pasirinkai? Na ilga istorija... Aš šiame serveryje esu naujokas, nes iš pastarojo dėl tam tikrų priežasčių teko palikti, tai buvo gan sunkus sprendimas, nes pastarajame turėjau viską, žinojau viska o čia nieko nei pažystu, nei žinau. Norėčiau pažinoti šį serverį taip gerai, kaip praeitą, kad turėčiau su kuo praleisti laiką, turėti kokį darbą, bet darbas taip darbas berods aš jo neturėsiu ilgai, kalbu apie tuos kuriems reikia direktoriaus pakvietimo, nes kitas serveris kitos taisyklės, žaidėjai, vietos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Gytis_Junior rašė:

Sveikas. Vien, kad užpildei ne visą prisistatymo anketos blanką parodo, kad labai daug motyvacijos neturi, ar klystu ? :D

Motyvacijos turiu tik tą dien, kai prisijungiau į šį serverį tapačia rašiau prisistatymą na o problema buvo tame, kad ateiti žaisti į šį serverį aš buvau 50 ant 50proc. norėjau ir nenorėjau, buvo gaila palikti praeitą serverį, bet buvau priverstas ir galvoju o kaip man čia seksis, nieko nepažystu, serveris nematytas tai šios visos mintys jaučiu taip viska suvėlė mano galvoje, kad neturėjau ką pasakyt ir bejė diena nebuvo pati geriausia, bet kaip dabar tai galėčiau daug ką pasakyt. Šiaip dar galvoju gal atnaujinti tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Vykce_Gasol rašė:

Motyvacijos turiu tik tą dien, kai prisijungiau į šį serverį tapačia rašiau prisistatymą na o problema buvo tame, kad ateiti žaisti į šį serverį aš buvau 50 ant 50proc. norėjau ir nenorėjau, buvo gaila palikti praeitą serverį, bet buvau priverstas ir galvoju o kaip man čia seksis, nieko nepažystu, serveris nematytas tai šios visos mintys jaučiu taip viska suvėlė mano galvoje, kad neturėjau ką pasakyt ir bejė diena nebuvo pati geriausia, bet kaip dabar tai galėčiau daug ką pasakyt. Šiaip dar galvoju gal atnaujinti tema.

Tu tai rimtai visko nesureikšmink, čia tik žaidimas, draugeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...