Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Whisas_Berus

Johnas_Wilstonas

Rekomenduoti pranešimai

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Johnas_Wilstonas

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Uzdejo free starr uz begima. Zodziu papasokosiu situacija kaip buvo. 

Taip as i ji atsitrenkiau, nebuvo uzraso privalomojo sustojimo, tai nuvaziau tolin kazkur po 30s ~ man pasirode privalomasis sustojimo uzrasas, tai paimiau sustojau toje sankryzoje kurioje vietoje mane rado. Kai sustojau as jo pralaukiau gal 1-2min kol iki manes atvaziuos, atvaziaves ipaise man star uz begima. Ir jam tera "uzlagino" turejau pralaukti jo 5min kol jis buvo AFK businoje, paklausiau sake "palagino" tai jis atsake "kad ne jo problemos kad jam lagina" tai atsiprasau ir ne mano problema gal lagina jam ir jis nesugebejo atvikti paskui mane laiku.

 

Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/a804da010fa03500f5499e0951c00a7a103.png

 

Nesitikejau del tokiu veiksmu jo ir nepaimiau SS :) tai paklausiau patarymo sake duot itarymu lentele :) 

 

Aciu laukiu atsakymo ar ko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Whisas_Berus rašė:

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Johnas_Wilstonas

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Uzdejo free starr uz begima. Zodziu papasokosiu situacija kaip buvo. 

Taip as i ji atsitrenkiau, nebuvo uzraso privalomojo sustojimo, tai nuvaziau tolin kazkur po 30s ~ man pasirode privalomasis sustojimo uzrasas, tai paimiau sustojau toje sankryzoje kurioje vietoje mane rado. Kai sustojau as jo pralaukiau gal 1-2min kol iki manes atvaziuos, atvaziaves ipaise man star uz begima. Ir jam tera "uzlagino" turejau pralaukti jo 5min kol jis buvo AFK businoje, paklausiau sake "palagino" tai jis atsake "kad ne jo problemos kad jam lagina" tai atsiprasau ir ne mano problema gal lagina jam ir jis nesugebejo atvikti paskui mane laiku.

 

Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/a804da010fa03500f5499e0951c00a7a103.png

 

Nesitikejau del tokiu veiksmu jo ir nepaimiau SS :) tai paklausiau patarymo sake duot itarymu lentele :) 

 

Aciu laukiu atsakymo ar ko. 

matei kad as atlekiu su sirenom pats isvaziuodamas padarei avarija ir pradejai vaziuot tode ir dejau bega

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-08-08 at 20:54, Johnas_Wilstonas rašė:

matei kad as atlekiu su sirenom pats isvaziuodamas padarei avarija ir pradejai vaziuot tode ir dejau bega

 

tu mane tik paleidai is po surakinimo tu nevaziavai i prieki ar paskui mane su sirenom tiesiog atbulom atsitrenkiau is vietos kai tu stovejai sankryzoje skersai, kai atsitrenkiau nebuvo tavo tos "bega" po kiek laiko tik atsirado ir nemeluok kad iskarto :) kai pasirode ir sustojau, jei buciau beges buciau tikrai nestovejas ir nelaukias taves toje vietoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...