Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

The_Gangsteris

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @The_Gangsteris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aimas/inv
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:
    b84fa243e3b192c89e93414860f870f2392.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : nuo 00:05 sec iki 00:08 nelimpa 3 kulkos nuo Deividas_Slk, gauną kulką, anti-stunhotas. Nuo 18sec nelimpa tikrai ganėtinai daug kulkų, + cbug
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aš lošiau aš ir atsakau, pasižiekit aš pildžiau unbana.

0:05 - 0:08 pirma kulka aiskiai matosi per ta trassa.cs moduka kad praskriejo pro šona, antra nelipo dėl tupimo animacijos lmao, aš kai buvau atsistojes jis man šovė į galvą, ir aš iškarto atsitupiau, dėl to kulka užskaitė, bet ji praskriejo.

anti-stunt shotas? atsakiau viršui dėl ko nebuvo šitos nesamonės lol

realiai man ten viskas sukibo, kas turėjo kibti, nes aš šokinėjau aplink medį ir sanchez motociklą, dėl to galėjo nekibti + pasižiekit jie į tvoros kampą šaudo gal dėl to kažkas buginasi.

ir kai pataiko man dyzelis nerašo kad "priemiau žalą", o kai šauna kofe jau rašo, nes šovė per kampą ir man tos kulkos neužkibo, pati serverio sistema rodo, po to 200 hp nusiema, kai man pataiko kulka deividas_slk vel neraso kad aš priemiau žalą, nes aš atsitupiau, last kulka sukibo.

gero vakaro ponai

 

tu kirilai žioply 13 metų pridėk cigara

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), King_Mode rašė:

aš lošiau aš ir atsakau, pasižiekit aš pildžiau unbana.

0:05 - 0:08 pirma kulka aiskiai matosi per ta trassa.cs moduka kad praskriejo pro šona, antra nelipo dėl tupimo animacijos lmao, aš kai buvau atsistojes jis man šovė į galvą, ir aš iškarto atsitupiau, dėl to kulka užskaitė, bet ji praskriejo.

anti-stunt shotas? atsakiau viršui dėl ko nebuvo šitos nesamonės lol

realiai man ten viskas sukibo, tik aš turėjau 200 gyvybių, ir dar galit pamatyt kai šaudo nuo angaro palei pat sienos kampą,

ir kai pataiko man dyzelis nerašo kad "priemiau žalą", o kai šauna kofe jau rašo, nes šovė per kampą ir man tos kulkos neužkibo, pati serverio sistema rodo, po to 200 hp nusiema, kai man pataiko kulka deividas_slk vel neraso kad aš priemiau žalą, nes aš atsitupiau, last kulka sukibo.

gero vakaro ponai

 

kaip matau visdar repuot patinka.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...