Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Quick

Draudimas rašyti į /radistams

Reikalingas atnaujinimas?  

27 balsai(-ų)

  1. 1. (Žinau, kad radistams jau daug buvo atnaujinimų, bet tiesiog mes stengiamės šį darbą padaryti kuo patogesnį sau bei kolegoms)

    • Taip, mane irgi tai erzina.
    • Ne, viskas tvarkoje.


Rekomenduoti pranešimai

Na, gal ir už, bet tegul padaro kad serverio nustatytą laiką negalėtų rašyt, o ne pačiam rinktis, nes tikrai bus tokių atvėjų, kai pvz darbuotojas planuos palikti darbą, ir visiem uždraus po bbž kiek laiko rašyt radistams, tai bšk paleva būtų, bet šjp tikrai už! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Ganja_Cocaine rašė:

Na, gal ir už, bet tegul padaro kad serverio nustatytą laiką negalėtų rašyt, o ne pačiam rinktis, nes tikrai bus tokių atvėjų, kai pvz darbuotojas planuos palikti darbą, ir visiem uždraus po bbž kiek laiko rašyt radistams, tai bšk paleva būtų, bet šjp tikrai už! 

Dėl to nepagavojau, tikrai logiška:D Patvarkysiu pasiūlymą:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 29 minutes(-ių), Garis_Kaminskis rašė:

Padaryt reiktų kai rasistas  paskambina, daugiau tam pačiam žaidėjui neleistų skambint 5-10min. Ypač per spec event greit rašantys seni žadėjai prisiskambina o naujokai nespeja parašyt pirmi. 

Yra padaryta, kad kas 30s. tegalėtų rašyt, tai 5-10min būtų kiek per daug. Mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jeigu esi nemėgstama persona, tai ir stumia ir pyzdavojasi eteryje, pasidarai ss atsiunti man ir viskas, naloge tas žmogus sėdi ir neis nei paskambinti, nei jam parašyti /radistams, o kad šis atnaujinimas kažką padės be šansu, matai padarė per tokius žioplus pasiūlymus kaip tavo, kad tik kas 10karta tam pačiam žaidėjui galima skambinti, tai ką, eterio naktimis jau nebegalėsit vesti, nes nakti iki 5 žaidėju vaikščioja tik. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...