Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Demarcus_Dred

Įdėjos žvejybai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi sarginiai, šiandieną norėčiau jums išdėstyti savo sugalvotą įdėją. Nežinau ar ši įdėja buvo parašyta jau ar ne, nes pažiūrėkit mano profilė nesenai užsiregistravęs esu, tad nesmerkit lol ;) 

 

APIE PAČIĄ ĮDĖJĄ

     

Ši įdėja yra skirta žvejybai, mano įdėja yra tokia: įdėti daugiau meškerių bei plūdžių.

  1. Įdėti "spininginę" meškerę. (Su ja galėtumeme žvejoti visuose vandens telkiniuose.)
  2. Įdėti "dugninę" meškerę. (Su ja galėtumeme žvejoti visuose vandens telkiniuose.)
  3. Įdėti "muselinę" meškerę. (Su ja galėtumeme žvejoti "žaliai" pažymėtuose vandens telkiniuose.)

APIE MEŠKERES

 

SPININGĖ MEŠKERĖ - KAINA - (SAVININKAI NUSTATYTŲ), kioske reikėtu dar nusipirkti "voblerį, ar gumos" 

DUGNINĖ MEŠKERĖ - KAINA - (SAVININKAI NUSTATYTŲ), kioske reikėtu dar nusipirkti "feederį"

MUSELINĖ MEŠKERĖ - KAINA - (SAVININKAI NUSTATYTŲ), kioske reikėtu dar nusipirkti "musių"

 

 

PLŪDĖS

 

Kioske būtu papildomas "button'as": MASALAI. Paspaudus mums reikėtu pasirinkti kokiai meškerei ko reikia t.y "VOBLERIAI,GUMOS" ; "FEEDERIAI" ; "MUSĖS" ; 

VOBLERIAI, GUMOS  - būtų įvairių voblerių, lydekoms ir t.t

FEEDERIAI - būtų įvarių feederių.

MUSĖS - būtų įvairių musių, šlapių, sausų ir t.t

 

SIŪLAU PADARYTI SPECIALIAI ŽVEJYBAI SKIRTĄ PARDUOTUVĘ

 

Sumappinti specialiai žvejybai skirtą parduotuvę. Ten būtų didesnis pasirinkimas masalų, meškeriu kotų, ričių ir t.t.

 

MEŠKERIŲ KOTAI IR RITĖS

 

Meškerių kotai - būtu pigesnių, brangesnių.

Ritės - butu taipogi pigesnių, ir brangesnių, nuo jų priklausytų ištraukimo greitis.

 

Dėkui už dėmesį.

-D'D

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...