Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvin_Moroz

Paulius_Sfit

Rekomenduoti pranešimai

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Paulius_Sfit

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim, WH

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

/info lentelė:

 

 


feA2l.png
 

 

Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 0:20-0:26 WH (targina, vedzioja, saudo zmones kuriu net nesimato per siena, chate viskas rasoma) , 0:27-0:36 Aim

 

@Diamond_Domas @Burrito_Dievas Per TS gali pasakyt, kad yra zmoniu uz angaro, bet tikrai nieks nesako, kad reikia vedzioti ir saudyti per siena, kaip tai jis dare siame video, suprasciau, jei jis lauktu zmoniu isbegant is to kampo nieko nedarydamas, bet jis akivaizdziai targina ir saudo per siena, taip pat paziurekit i kreivas kulkas, paskutine kulka labai graziai pataikoma, kai zmogus jau yra uzbeges uz angaro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visu pirma yra toks dalykas kaip ts, visi rėke kad už angaro yra pora snukiu,laukiau pasiruošęs, tada išlindo ir sulesiau 3/3, į tiesiai bėganti kas tikrai nėra sunku ;d daugiau tai nežinau ką čia atsakyt į toki video xd

P.S : Geriau video pažiūrėkit, pamatysit kad prie manes stovi bendradarbis kuris irgi šaudė į ta kurį aš šaudžiau.
Kelk nekeles, neidomu man xd EDVINCIKO CYTERIUGU GAUDYMAS, VUN NAXUJ NEJUOKINES XDDD Dar karta sakau tau kad ne aš vienas jį šaudžiau, tuo metu mafijoj on buvo apie 27, tai kaip manai iš tu 27 galėjo but kažkas už angaro arba prie angaro, ir pasakyt kad yra immortalu už angaro, kaip manai galėjo per ts pasakyt ar ne ? xddd vieną vientintele vietą sakau pažiūrėk 00:00 sec, Vilius_Mafia kartu su manim prie eleganto, kartu su manim šaudė tą kuris buvo už angaro.

Ikėlei ilgesni video, pradžioj kaip begioju ant vilos, matosi kad yra cosos narių ant angaro, ir manau daugiau nieko nebeatsakinėsiu, nes tu totalus kaušas esi xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...