Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Demarcus_Dred

Naujas darbas.

Reikia ar ne?   

108 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip.
      99
    • Ne.
      9


Rekomenduoti pranešimai

2018-08-23 at 15:00, Demarcus_Dred rašė:

Sveiki sargo aukos, šiandieną jums norėčiau išdėstyti savo įdėja.

 

 

Kas tai per įdėja?

 

Mano įdėja yra: naujas darbas. Kas tai per darbas? Tai būtų naujas "medžiotojų darbas, kuris būtų įkurtas kažkur LS Kaimelių miškuose"

 

Ką jie darys?

 

Žmogus ateis įsidarbins (be pakvietimo, 9000xp), ir bus miške pastatyti keletas "bokštelių" žmogus užlips į jį ir su "sniper" šautuvu žvalgysis po miškus, ir karts nuo karto random vietoje atsiras strina ar dar tai kažkoks gyvūnas, žmogus turės nušauti tą gyvūna, nueiti apdoroti, apdorojus bus chat'e parašyta kiek bus vertas "kailis" ; "iškamša" ; "mėsa" žaidėjas galės pasirinkti ką parduoti. Beabėjo atsiras tokių žmonių kurie sakys "o snaiperis per daug op išeis į miesta ir dm'ins, ne tai nebus įmanomą, miškas bus pažymėtas raudona zona, joje žaidėjas galės šaudyti su tuo "sniper" šautuvu, o išėjus iš zonos iš žaidėjo bus atimtas šis ginklas. 

 

Kiek pinigų žaidėjas galėtų gauti?

 

Viskas priklausytų nuo stirnos ar kito gyvūno svorio, kuo gyvūnas būtų sunkesnis, tuo brangiau kainuotu t.y - kailis, iškamša, mėsa ir kt.

 

Kokios tr. priemonės jie turėtų?

 

Tai taip jie turėtų 3 tr. priemones t.y:

  1. Quad - Keturratį.
  2. Mesa - Džipą.
  3. Pony - Autobusiuką.

 

Šiame darbe būtų rangų??

 

Taip, čia bus rangų. Kaip tą rangą keltis? 

Tai tik įsidarbines žaidėjass galėtų vairuoti keturratį "Quad" - 1 Rangas.

Žmogus nušovęs 20 stirnų jau galės vairuoti džipa "Mesa" - 2 Rangas.

Žmogus nušovęs 70 stirnų galės vairuoti autobusiuką.

 

Ant 2,3 rango tr. priemonių bus užrašas?

 

Ant džipo ir autobusiuko šonoi būtų parašyta "LSMK - Los Santos Medžiotojų Kolektyvas"

 

Na štai mano įdėjos pabaiga, jeigu kažką sugalvosiu - papildysiu. Išreiškit savo nuomonę.

 

@Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska

 

 

 

Man patiko, labai patiko. Realiai nemėgstu būti be darbo ir beveik niekada nedirbu darbo be pakvietimo, bet įgyvendinus šią idėją būtu tikrai įdomu išbandyti. Bet siūlyčiau tavo idėją šiek tiek pakeisti. Kodėl tai turėtu būti darbas be pakvietimo ? Kodėl tai negali būti papildoma veikla norint pabėgti nuo visų erzinančios darbo rutinos? Siūlyčiau, kad tai būtu kažkas panašaus lyg pool'as, kartingai ar bulių kautynės. Aš sakyčiau, kad kiekvienas žaidėjas galėtu užsiimti šia veikla, net ir dirbantis darbą su pakvietimu. Žaidėjas privalėtu nusipirkti amuniciją šiam užsiėmimui : Aprangą (Tam tikrą skin už € arba kreditus), ginkluotę (tam tikrus ginklus, kurie kaip ir minėjai bus naudojami tik tam tikrose zonose) ir tr. priemonė (ji būtu darbinė, ją būtu galima naudoti tik medžiojimo reikmėms, vežti kailį, mėsą ir pnš). Taipogi jei šis užsiėmimas būtu lyg papildoma veikla, o ne darbas, tai būtu galima kiekvieną dieną varžytis /varzybos kas daugiau sugaus mėsos ar panašiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Gytis_Junior rašė:

Man patiko, labai patiko. Realiai nemėgstu būti be darbo ir beveik niekada nedirbu darbo be pakvietimo, bet įgyvendinus šią idėją būtu tikrai įdomu išbandyti. Bet siūlyčiau tavo idėją šiek tiek pakeisti. Kodėl tai turėtu būti darbas be pakvietimo ? Kodėl tai negali būti papildoma veikla norint pabėgti nuo visų erzinančios darbo rutinos? Siūlyčiau, kad tai būtu kažkas panašaus lyg pool'as, kartingai ar bulių kautynės. Aš sakyčiau, kad kiekvienas žaidėjas galėtu užsiimti šia veikla, net ir dirbantis darbą su pakvietimu. Žaidėjas privalėtu nusipirkti amuniciją šiam užsiėmimui : Aprangą (Tam tikrą skin už € arba kreditus), ginkluotę (tam tikrus ginklus, kurie kaip ir minėjai bus naudojami tik tam tikrose zonose) ir tr. priemonė (ji būtu darbinė, ją būtu galima naudoti tik medžiojimo reikmėms, vežti kailį, mėsą ir pnš). Taipogi jei šis užsiėmimas būtu lyg papildoma veikla, o ne darbas, tai būtu galima kiekvieną dieną varžytis /varzybos kas daugiau sugaus mėsos ar panašiai. 

Na, nežinau mano įdėja buvo, jog tai būtų darbas, nu gal ir kaip "laisvalaikio praleidimas" galėtu būti. Dėkui už tokį gerą atsiliepimą! Tikiuos Bumeris padarys, ar ne jo nosiai tokie darbai? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Demarcus_Dred rašė:

Na, nežinau mano įdėja buvo, jog tai būtų darbas, nu gal ir kaip "laisvalaikio praleidimas" galėtu būti. Dėkui už tokį gerą atsiliepimą! Tikiuos Bumeris padarys, ar ne jo nosiai tokie darbai? :D 

Jo nosiai, padarytu tik reikia jį įtikinti, kad tai reikalinga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...