Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Rokas_Drifter

Dėl acc atgavimo

Klausimas

Pagelbėkit  sužinojau kad acc yra uždėtas ant gmailo marciusmartynas@gmail.com bratkos cia tipo o bratkos nors yra kitoks marciusmartynas10@gmail.com ir niekaip nebegaliu susigrąžinti acc adminai i skaipa nieko nebeatrašo bbž ar px siunčiau dar ss kur buvo į marciusmartynas10@gmail.com parėjus ten sms sena iš sargo ir pnš o tas kur uždėtas acc gmailas jau nebesugrąžinu bratka ant prikolo ten bbž sukūręs buvo ir per numeri bandėm grąžinti bet irgi kitoks numeris nepareina sms. Nežinau ką be daryti ar netiki kad mano acc ir pnš. Nes turiu dar kaip parėjus sms yra į ta tikra normalu gmaila iš sargo kaip su tuo acc dar lošiau o gmailas skiriasi tik kad 10 prirašytas o ten nėra.. Kaip beįrodyti kad tai mano acc ir čia įvyko klaida tiesiog.. Senas gan žaidėjas esu visur pradirbęs ir pnš. Aš tikiuosi adminai bent čia atsilieps ir išspręs situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

15 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Kad susiprotėtu ir grąžintu ta acc tiek pralošta su juo ir kad įvyko klaida. Visur pradirbęs buvau. Tai ką man siūlai vėl nauja acc gal kurtis ir plaukiot po ta mapa?:D Gal nori už ta acc nauja tu palošt?:D:D Nejuokauk žmogau. Gal bus kiek supratimo pas adminus ir grąžins tikiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...