Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gin_Tas

Jefro_Grand

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Jefro_Grand
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim/inv
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 3 sekundę nutargina, 3-9 sekundę nekimba labai daug kulkų
  • -1 įsp, dėkui
  • tas tavo video, net neatitinka mano video, tu nufilmavai kaip prisitaikai ir tik tada šauni, o pas mane tu nusitaikai į sieną ir tada kai išauni kulką nutargina 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, tai pradėkim nuo tavo nutarginimo, vaizdas nusuktas nesimato pilnai kaip viskas buvo, tiesiog paprastai nusitaikiau, jis šaudydamas ėjo link manęs ir tiesiog bėgdamas nusitaikiau į jį ir bandžiau pataikyti(jei būčiau aimas būčiau tikrai pataikęs) nepataikęs kulkos atsitupiau ir nekibo vieną kulka dėl mašinos.

[Šitame video matosi kaip pagal mane viskas buvo]

Toliau kitos tos kulkos nelipo tikriausiai dėl mano mob. duomenų arba dėl ddos atakų(per karus baisiai laužo), nes vaizdas baisiai atsilieką, ir tos kulkos po poros sekundžių visos sulimpa, filmavau save, bet per plays programėlę buvo per daug užimtos vietos, todėl video nenusifilmavo, būčiau tikrai įkėlęs. Ir šiaip nėra jokio tikslo man naudoti Aimą ar INV, kad beviltiškai gaučiau blistą. Gero vakaro.

 

O čia panaši situacija, lostai, pingas tvarkoje, bet vistiek nekimba kulkos nes lagina jam pačiam. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...