Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tonny_Dream

sargfm2 CHAT REKLAMOS IŠJUNGIMAS

sargfm2 reklamų išjungimas  

68 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga?

    • Taip
      50
    • Ne
      18


Rekomenduoti pranešimai

krc dbr slishem visi. Juokinat cia su tokiais pasiulymais, geriausia vps istrint ta radija tai gal i sarga sugrisciau, galetumet vel man vlt imt mitkfaniai. Krc buciau dkpt duociau zmogui gp drk tam, kuris parasytu pasiulyma istrinti mitkaus acc arba sargxujm. Dekui uz demesi, su jumis atsisveikina busimas dkpt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neturiu nuomonės dėl šio pasiūlymo nes jau 2 mėn sargo nežaidžiu. O jei žaidėjai kurie nemėgsta šio radijo tai galit išjungt /off arba prinardyt Juškai ir Urlakiui. Neesu mitkfanis (nors buvau) tačiau ties ta vieta kur Mitkus platindavo žaidėjų telefono numerius man nepatikdavo. Bet ir žaidėjai patys kalti, kad rovėtės ant žmogaus kuris gali matyti jūsų telefono numerį ir platinti sargfm2 klausytojam. Užknisa klausyt kai platina tel. numerį? Neskambinkit ir nesakykit ką nors įžeidžiančio pvz: "Padariau Mitkaus močia" "Pisk **" "Ką tu gaidy?".  Ties viena vieta pritariu, kad pas Mitkų nuotaiku kaita kaip pas bobą.

(Sliuuzai jei skaitai ir dėsi įsp dėl išsireiškimo ant Mitkaus pasižymėjęs būsi kaip gini Mitku. Nes ana kartą už tai, kad pasakiau tiesą apie kuku dėjai įsp. )

2018-10-18 at 19:08, Vainius_Lasara rašė:

Praėjo 3.5 metų nuo radijo įkūrimo ir 4 metai nuo Mitkaus karjeros sarge pradžios, ir jūs, heiteriai, taip ir nesupratot per visą šitą laiką, kad numeriai yra platinami už nesąmonių darymą paskambinus į eterį. Visada sakom, kad paskambinę kalbėkit normaliai, nesivadinkit loxais, duxais ir t.t., ir taip neturėsit jokių problemų.

O tu ir Dominykas vieninteliai normalūs. Yra apie ką su jumis šnekėt. Nors su tavim gal 8 mėn nekalbėjau per DC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...