Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jovaras_Rad

Don_Baron

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jovaras_Rad
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Don_Baron
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): DDoS, privažiavau patikrint krovinį, ir parašė juk žinai kas bus, po to nuėjo į esc ir aš nulūžau. 
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia3lvl adminas.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

Papildau: Kaip tu cia beviltiskai mazinies :4_joy: "padirbti irodymai", pasenes dalykas, ir taip tie dc pokalbiai buvo papildantis dalykas, truputi prisidedantis prie irodymu. Cia gal tau pavydas ar kas sukilo, kad kai gavau pava labai uzkliuvau tau, kad 2 savaites be sustojimo ddosint, a?

 

 

Dar irodymu pridedu, jei neuzteks dar pridesiu: 

 

 

8caa2c51015956349009ffafb71c67ef995.png
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tu čia keli per pievas? Parašiau tuos žodžius, nes turėjau omeny kad pats žinai kad nieko nelegalaus nevežu xDDDD, man ten išviso palagine  buvo prote tipo jei jau, jei jau palagino arba esc tai tipo ddos jau? Mažiau gal to sarg'o žaisk, išeik į lauką, kol dar šiltą, ištraukė interneto laidą ir aš jau tipo ddosinu tave. Žemas lygis žinok tokias pievas rašyti ir bandyti įrodyti kažką, nors nekalta žmogų versti čia jau reikia turėti drąsos ir būti be sąžinės. Negauna nei vieno krovinio tai verčia iš darbo? Ir dar FTB pavaduotojas? Susimąstyk jau.

 

Pridedu: Taisyklė iš skundų, : Įrodymai dėl DDOS: Visų pirma turėtų būtų pretekstas, dėl kurio jūs turėtumėte būti dosinami. (Užmutinote, užbaninote, įžeidėte, nubaudėte teisėsaugos komandomis ir panašiai) Taip pat būtų gerai įrodymai kuriuose matytųsi, kad kenkėjas jums duoda suprasti kad jis jus dosins. Na o kai gaunate DDOS ataką, būtų gerai jog nufilmuotumėte žaidimą kuriame jums lagina, neveikia komandos, komandos atsako tik po kai kurio laiko, nufotografuokite kaip jums nekrauna interneto naršyklės, skype, teamspeak'o. Kur tavo įrodymai kad tau nieko nekrovė bet internetas buvo, konkrečiai matosi kad interneto laidą ištraukei kad mane tik į vdb įdėjai už nieką.

 

P.S Ten net nemano discord. Sukure fake discord ir daro taip? Seni juokini XDDD kad į /draugus įsidėjau tai ddos? Rimtai mažiau žaisk to sarg'o nes čia pievas jau kalbi. kuria fake discord net...

Pažiūrėk į laiką "Monday" pirmadienio žinutės, o kelia trečiadienį, Ir tu taip dar sugalvok naktim versti kitus žaidėjus., geras sakyčiau Tavo protas, Tu čia jau iškarto planavai mane jau į vdb dėti už nieką. Fake'ini įrodymus, kad tik gaučiau vdb nu šaunu, o žinojai kad už įrodymu fake gauni 3mėn vdb? Nepagalvojai šito?

 

Pažiūrėk toje nuotraukoje datą, 2018-10-14, o dar kokia 2018-10-17. Kad paklausiau prieš 3d tai jau tipo ddos? Tai rodyk viską ką turi. Rodyk kiek čia pridaręs ft su manim. Jovarai Radzevičiau.

 

Ne gėda iš kitų acc -rep man dėti o sau +rep?

 

Don_Baron

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Don_Baron rašė:

Ką tu čia keli per pievas? Parašiau tuos žodžius, nes turėjau omeny kad pats žinai kad nieko nelegalaus nevežu xDDDD, man ten išviso palagine  buvo prote tipo jei jau, jei jau palagino arba esc tai tipo ddos jau? Mažiau gal to sarg'o žaisk, išeik į lauką, kol dar šiltą, ištraukė interneto laidą ir aš jau tipo ddosinu tave. Žemas lygis žinok tokias pievas rašyti ir bandyti įrodyti kažką, nors nekalta žmogų versti čia jau reikia turėti drąsos ir būti be sąžinės. Negauna nei vieno krovinio tai verčia iš darbo? Ir dar FTB pavaduotojas? Susimąstyk jau.

 

P.S Ten net nemano discord. Sukure fake discord ir daro taip? Seni juokini XDDD kad į /draugus įsidėjau tai ddos? Rimtai mažiau žaisk to sarg'o nes čia pievas jau kalbi. kuria fake discord net...

 

Don_Baron

Kodel tada domejais kodel ant mobu zaidziu? Koki atmaza sausi ? sargo eksperimenta darei gal koki ane ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...