Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Lucardis

Tinklai

1. Ar pritariate mano įdėjai?  

27 balsai(-ų)

  1. 1. 1. Ar pritariate mano įdėjai?

    • Taip
      19
    • Ne
      8
  2. 2. 2. Ar pritariate mano įdėjai?

    • Taip
      15
    • Ne
      12


Rekomenduoti pranešimai

1. Sveiki , šendien susiduriau su tokia problema. /Varzybos lentelėje buvau 3cioje vietojo ir buvau pasistates visus tinklus , tačiau gavau free kick ir prisijungus mano visi tinklai jau buvo dinge ir žmogus esantis žemesnėje pozicijoje pasistate visus tinklus ir aplenkė mane, ps. užpildžiau admin papeikima ,tačiau administratorius liko nenubaustas. Taigi siūlau gaunant kicką, crashą , kad tinklai iškarto nedingtu ,o tik po keletos minučių jei žmogus neprisijungia.

----------------------------------------------------------------

2. Dažniausiai prisijungus ryte kartais ir vakare apsaugos darbuotoju nebūna , jie nereaguoja į iškvietimus arba negali suardyti tinklų ,nes vežioja žmones. Ir žaidėjai tuo naudojasi prižvejodami kiek jiems reikia , kad jų kiti neaplenktu palieka tinklus ir išeina afk arba užsiema kita veikla ir žmogus norintis pastatyti tinklus to padaryti negali. Siūlau , kad jei žaidėjas uždėjas tinklus ir jų nenuėmes per pvz 20 minučių, tinklus galėtu nuimti kitas žaidėjas , arba jie tiesiog supūtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 52 minutes(-ių), Vixeno_Gaming rašė:

tavo bedos, be tinklu dar egzistuoja zuvingos vietos, tad jeigu tinklai susifeilina gali eit zvejot

Tai , kad ne mano bedos vakar kicka gavau zmogus aplenke mane ir prlaaimejau varzybos nors visa laika kai negalejau deti tinklu zvejojau zuvinguose vietuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...