Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kevin_Turner

Teisėsaugos ginklų paketai.

Teisėsaugos ginklų paketų patobulinimas.  

66 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate šiai idėjai?

    • Taip.
    • Ne, ir tuoj parašysiu kodėl !


Rekomenduoti pranešimai

prieš 13 valandas(-ų), Valentinas_Tukas rašė:

Nepamenu dabar ar tik ne bus taip, kad neįmanoma padaryti, kad ir dgl ir colt turėtum vienu metu. Ta prasme tai iš žaidimo pusės padaryta. Bet nesu tuo garantuotas senai jau su serveriu dirbau reiktų pasitikslinti su Bumeriu. Bet aš už, kad eitų susidėt pačiam direktoriui ginklų "set'us". Šauni idėja!

tukai tu su servu dirbes? :DD nejuokink .

 

Kevin galima padaryt bet tada kas bus jei valdzios nebus ir negales keisti

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Valentinas_Tukas rašė:

Nepamenu dabar ar tik ne bus taip, kad neįmanoma padaryti, kad ir dgl ir colt turėtum vienu metu. Ta prasme tai iš žaidimo pusės padaryta. Bet nesu tuo garantuotas senai jau su serveriu dirbau reiktų pasitikslinti su Bumeriu. Bet aš už, kad eitų susidėt pačiam direktoriui ginklų "set'us". Šauni idėja!

Ne, vienu metu dviejų ginklų turėti negali tos pačios rūšies tai pvz dgl ir Colt, tačiau galima sukurti komanda pvz kaip GP turi t.y. /ginklas. Aš taipat už šią idėją

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), John_Juske rašė:

tukai tu su servu dirbes? :DD nejuokink .

 

Kevin galima padaryt bet tada kas bus jei valdzios nebus ir negales keisti

 

 

Ne su šiuo serveriu, bet visuose tas pats dalykas iš žaidimo pusės. ir ta pati programavimo kalba.

 

O jei teisėsaugos valdžios nebus jos ir nereiks. Pradžioj sukuria normalų set'ą ir viskas nieks jo nekaitalios. Yra keli normalūs padaryti ir viskas. Realiai čia galima padaryt net ne nuo valdžios priklausomus o tiesiog atskirus, kad pasiimt eitų kai užsimanai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...