Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Petras_Kav

Trv pasiulymai

Reikia to?  

28 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia to?

    • Taip reikia!
      21
    • Aš teisesaugininkas. Privalau sakyt ne kitaip išmes iš darbo
      7


Rekomenduoti pranešimai

prieš 13 minutes(-ių), Freddie_Mercury rašė:

Ką tu randomu vadini, jau geriau su nauju acc lošt, nei su pirktu. Sugryžtant prie pasiūlymo, tai nekeisiu nuomonės, nesvarbu koks automobilio greitis, kalba yra tame, kad čia furistų darbas, tai toki ir palikim.

Nu nežinau, jeigu aš pirkęs šitą acc tai fake info turi jaunuoli XDD

Priminsiu tau dar kartą dėl TRV, kad ir fūristai, bet jie senai turi ir lėktuvus ir bekėlės džipukus. Kur buvai tada, kai siūlė dėl jų įdėjimo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 35 minutes(-ių), Kasparas_Drag rašė:

Kaip žinai kontrobandinius dalykus realybėje galima vežti ir su automobiliais :D 

Ot naujieną pasakei, bet čia TRV ir daugiau nekomentuosiu.

prieš 21 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

Nu nežinau, jeigu aš pirkęs šitą acc tai fake info turi jaunuoli XDD

Priminsiu tau dar kartą dėl TRV, kad ir fūristai, bet jie senai turi ir lėktuvus ir bekėlės džipukus. Kur buvai tada, kai siūlė dėl jų įdėjimo? 

Nesigilinsiu dėl to acc, nei man reikia, nei ką, jaunuoli. Neesu atsidavęs ant tiek sargui, kad visą laiką galėčiau sekti pasiūlymus ir išreikšti savo nuomonę, kuri ko gero niekam neįdomi, bet ką jie padarė su TRV darbu... Tiesiog nekomentuosiu. Na, jei čia vienas iš būdų, kuris galėtų pagyvinti šį darbą, tai tebūnie. Bent jau tegu kokį krovininį automobilį įdeda ar kažką pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

uz nes siuo momentu trv nera daug max rang.Ne pirma karta dirbu trv zinau kiekviena judesi kiekviena apmastyma.Sakau mum sito pasiulymo reik .Kadangi  /sekti ir /mapp daro  be darbines skin mus .Tai ju bullet 175 km vaaro.Mes tu banditu nenaudojam galiu pasakyti.Jeigu teisesauga  tik su admin komandom moka mus saugauti.Tai reiskias ne teisesauga yra o nulis.Siendien buvo swat diena  net pagaut nesugebat manes 5 swatai ant manes vieno .Krc kai ismoksit gaudyt tada jusu nuomones teisesaugos paklausiu.O dabar savo nuomone pasilikit sau .Trv pasiulymas turi buti padarytas .Geros nakties pss  swt/ftb  sad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Csgo_Dievas rašė:

Ką tu įvedinėsi, kad tu nulis esi vpš tam sarge, zjbl kažką primeta nors nichuja.

Kalbant apie nulį, bent jau iš tikrosios paskyros rašytum :] ar baisu pasirodyt kas toks esi?

 

Aš kaip žiūriu, niekas nei vieno normalaus argumento nesugeba pateikti, kodėl šis pasiūlymas blogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 26 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

Kalbant apie nulį, bent jau iš tikrosios paskyros rašytum :] ar baisu pasirodyt kas toks esi?

 

Aš kaip žiūriu, niekas nei vieno normalaus argumento nesugeba pateikti, kodėl šis pasiūlymas blogas

Žinok ir tavo argumentų bagažas ne ką geresnis. Sutinki su įdėja, bet tik tiek. O kalbi apie argumentavimą :35_thinking:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Petras_Kav rašė:

As ziuriu kad ftb isvis pasileide. Gal padaryt kaip gerais senais laikais. Kai teisesauga krenta kai lapai is darbo. @Royal_Cargo @Aivariux_Liuks tvarka sena gal ivedam?

ivedam nes man jau uzkniso viskas .Fsio tuoj cargo supiks padarys cia uragana

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...