Eiti į turinį
Nojus_Mitkus

SVEIKATOS ABC (S01E02) KĄ VALGYT, KAD NESTORĖT?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki brangieji, su džiugesiu noriu paskelbti naująjį sveikatos laidų ciklą „SVEIKATOS ABC“, kurių metu galėsite sužinoti daug naudingos informacijos, kaip gydytis sergant įvairiomis ligomis (sarginiams bus labai naudinga), bei tiesiog daug naudingų patarimų, informacijos buičiai bei bendrai savijautai gerinti. Antroji serija jau čia:

1. S01E02 (KĄ VALGYT, KAD NESTORĖT?)

• Patinka 1
  • Prieš 20

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Ne tau tokius video kurti, kai pats bet ką valgai, o ypač ne sarginiam tokie video, kai, kas koks trečias ar ketvirtas čia jaučiu 10 atsispaudimų nepadaro tai ką dar kalbėt apie mityba.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Frozen_Inferno rašė:

Ne tau tokius video kurti, kai pats bet ką valgai, o ypač ne sarginiam tokie video, kai, kas koks trečias ar ketvirtas čia jaučiu 10 atsispaudimų nepadaro tai ką dar kalbėt apie mityba.

ačiū, bet gaila, jog nesupratai, jog čia ne video kuriu ;) O ką aš valgau tu tikrai nežinai :*

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Nojus_Mitkus rašė:

ačiū, bet gaila, jog nesupratai, jog čia ne video kuriu ;) O ką aš valgau tu tikrai nežinai :*

Koks skirtumas, garso įrašą ar ką, nesidomiu tokiais dalykais tai ir neapsikraunu išskirinėdamas... nu kiek žinau tu ten visokius sumuštinius ir pyragus valgai tai nemanau, kad ir ne per video kažką sveikesnio valgai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Koks skirtumas, garso įrašą ar ką, nesidomiu tokiais dalykais tai ir neapsikraunu išskirinėdamas... nu kiek žinau tu ten visokius sumuštinius ir pyragus valgai tai nemanau, kad ir ne per video kažką sveikesnio valgai.

Na, ačiū už tavo "manymą" tuomet ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

saldiklis nėra angliavandenis, ir greičiausiai jis (saldiklis) net nesukelia insulino pakilimo, nes organizmas reaguoja ne į saldumą, o į patį angliavandenį

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Domas_Sliuuzas rašė:

saldiklis nėra angliavandenis, ir greičiausiai jis (saldiklis) net nesukelia insulino pakilimo, nes organizmas reaguoja ne į saldumą, o į patį angliavandenį

Kviečiu pasiskaityti internete ir pasidomėti... tik tiek pasakysiu, nes tai ką pasakei yra labai didelis neteisingas lozungas.

Redaguota , redagavo Nojus_Mitkus
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 minutes(-ių), Nojus_Mitkus rašė:

Kviečiu pasiskaityti internete ir pasidomėti... tik tiek pasakysiu, nes tai ką pasakei yra labai didelis neteisingas lozungas.

prisiskaito delfiuose nesamonių ir teikia čia visiems klaidingą informaciją

ever heard of deepdyve? ebscohost? pubmed?

• Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O man patiko, panaudosiu tai praktikoje ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Domas_Sliuuzas rašė:

prisiskaito delfiuose nesamonių ir teikia čia visiems klaidingą informaciją

ever heard of deepdyve? ebscohost? pubmed?

delfiuose? :D nesąmonių? :D tu įrašyk mano skaitomą tekstą į google, bent dalį kažkokią, pažiūrėsim, kokia jo kilmė :D Man iš vis nesuprantama, kaip tu gali taip teigti vapše nieko nežinodamas :D visi čia tokie sarge, amžinai pult, lozunguot šūdus visokius nieko nežinant.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes(-ių), Nojus_Mitkus rašė:

delfiuose? :D nesąmonių? :D tu įrašyk mano skaitomą tekstą į google, bent dalį kažkokią, pažiūrėsim, kokia jo kilmė :D Man iš vis nesuprantama, kaip tu gali taip teigti vapše nieko nežinodamas :D visi čia tokie sarge, amžinai pult, lozunguot šūdus visokius nieko nežinant.

sporto universiteto antro kurso studentas, kuris mokosi sveikatingumo tikrai nieko nežino :D

pereisim prie faktų, nes kitaip nebus (savo tiesą aš visada įrodau, jei ji teisinga)

1) Saldikliai nėra angliavandeniai:

Saldikliai, kurie dažniausiai naudojami maiste ar gėrimuose, pavyzdžiui, aspartamas.

"Aspartame (APM) is an artificial non-saccharide sweetener used as a sugar substitute in some foods and beverages". Non-saccharide, išversiu, nes spėju ir to nežinai, reiškia, kad tai nėra angliavandenis (angliavandenis = sacharidas).

Saldikliai DAŽNIAUSIAI būna bekaloriai. Kaip sako teorija, 1g angliavandenių turi 4 kcal, bet dauguma atvejų 1g saldiklio turi 0 kcal, tai kaip įmanoma, kad saldiklis būtų angliavandenis, jei angliavandenis turi kalorijas, o saldiklis ne? Saldiklis tam ir yra sukurtas, kad pakeistų paprastuosius angliavandenius (cukrų), kad žmogus gautų mažiau nereikalingų kalorijų.

2) saldiklis GREIČIAUSIAI net nesukelia insulino pakilimo, nes organizmas reaguoja ne į saldumą, o į patį angliavandenį.
GREIČIAUSIAI, nes nėra surinkta pakankamai mokslinių duomenų, kad būtent kelia insuliną ar ne. Tai dar nėra iki galo išsiaiškinta, ir vienareikšmiškai teigti yra nelogiška.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Domas_Sliuuzas rašė:

sporto universiteto antro kurso studentas, kuris mokosi sveikatingumo tikrai nieko nežino :D

pereisim prie faktų, nes kitaip nebus (savo tiesą aš visada įrodau, jei ji teisinga)

1) Saldikliai nėra angliavandeniai:

Saldikliai, kurie dažniausiai naudojami maiste ar gėrimuose, pavyzdžiui, aspartamas.

"Aspartame (APM) is an artificial non-saccharide sweetener used as a sugar substitute in some foods and beverages". Non-saccharide, išversiu, nes spėju ir to nežinai, reiškia, kad tai nėra angliavandenis (angliavandenis = sacharidas).

Saldikliai DAŽNIAUSIAI būna bekaloriai. Kaip sako teorija, 1g angliavandenių turi 4 kcal, bet dauguma atvejų 1g saldiklio turi 0 kcal, tai kaip įmanoma, kad saldiklis būtų angliavandenis, jei angliavandenis turi kalorijas, o saldiklis ne? Saldiklis tam ir yra sukurtas, kad pakeistų paprastuosius angliavandenius (cukrų), kad žmogus gautų mažiau nereikalingų kalorijų.

2) saldiklis GREIČIAUSIAI net nesukelia insulino pakilimo, nes organizmas reaguoja ne į saldumą, o į patį angliavandenį.
GREIČIAUSIAI, nes nėra surinkta pakankamai mokslinių duomenų, kad būtent kelia insuliną ar ne. Tai dar nėra iki galo išsiaiškinta, ir vienareikšmiškai teikti yra nelogiška.

Informacija mano pranešimui buvo paimta iš LSMU rektoriaus Remigijaus Žaliūno (akademikas, profesorius, habilituotas daktaras (biomedicinos mokslų, medicinos)) duoto interviu Sveikatos radijui. Kažkodėl jo pateikta informacija man yra žymiai tikslesnė ir patikimesnė, nei tavo vis kartojamos priedangos "greičiausiai" ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Nojus_Mitkus rašė:

Informacija mano pranešimui buvo paimta iš LSMU rektoriaus Remigijaus Žaliūno (akademikas, profesorius, habilituotas daktaras (biomedicinos mokslų, medicinos)) duoto interviu Sveikatos radijui. Kažkodėl jo pateikta informacija man yra žymiai tikslesnė ir patikimesnė, nei tavo vis kartojamos priedangos "greičiausiai" ;)

Labas vakaras, nesu Tavo tariamasis "heiteris", bet tavo argumentai verčia mane verkt kamputį, tavo argumentai labai prasti ir Domas, labai paprastai ir aiškiai viską paaiškino ir šiek tiek turint smegenų galvoje ir paieškojus googl'ei, rasi, kad tai tiesa (Aišku, daugiausia informacijos anglu kalba, kurios tu turbūt ne bum bum (Nesityčioju)), siūlyčiau išmokti argumentuoti, o ne kad "Daktaras" taip pasakė, jei nepastebėjai dažnai mokslininkų, daktarų nuomonės išsiskiria. Gero vakaro, bučkis visiems sarginiams.

Redaguota , redagavo Arnas_Lukauskas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-ių), Arnas_Lukauskas rašė:

Labas vakaras, nesu Tavo tariamasis "heiteris", bet tavo argumentai verčia mane verkt kamputį, tavo argumentai labai prasti ir Domas, labai paprastai ir aiškiai viską paaiškino ir šiek tiek turint smegenų galvoje ir paieškojus googl'ei, rasi, kad tai tiesa (Aišku, daugiausia informacijos anglu kalba, kurios tu turbūt ne bum bum (Nesityčioju)), siūlyčiau išmokti argumentuoti, o ne kad "Daktaras" taip pasakė, jei nepastebėjai dažnai mokslininkų, daktarų nuomonės išsiskiria. Gero vakaro, bučkis visiems sarginiams.

Tai jeigu tave verčia verkti, tuomet kviečiu ir verkti. Šiose laidose remiuos kitų žmonių, t.y daktarų, ar mokslo daktarų išsakytomis žiniomis. Jeigu jos yra klaidingos - aš už jas neatsakau. Kai darysiu laidą "Sveikatos ABC pagal mokslinius tyrimus ir angliškus straipsnius" galėsite čia teigti savo erezijas ;)

• Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...