Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Olia_Petrovic

Nieko nematau

Klausimas

Sveiki, čia gal toks klausimas, nelabai su sargu susįjęs, nors gal, žodžiu, kai pradėjau žaist sarga dažniau (nuo praeito mėnesio praleidžiu bent 5h žaidžiant) su kiekviena nauja diena, įjungiant kompą, vis labiau labiau pradėjo vaizdas ekrane lietis...Tai štai mano klausimas, ar čia sargas gadina mano kompiuterio vaizdo plokštę, ar kokį virusą iš facebook.com parsisiunčiau? Ir koks šios problemos sprendimas būtų, pirkti naują kompą, ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

23 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Renis_Auto rašė:

atsimerk

Nu aš lyg ir atsimerkiu, akis išpūčiu ir niekas nesigauna, vis tiek man susilieję. Tuoj į kompiuterio ekraną teks pro padidinimo lūpą žvelgti. Turbūt reik meistrą kviesti, bet pirmiau maniau paklausiu sargiečių, gal jūs patirties kokios turite, gal esate susidūrę su tuom, ir turite pasiūlymų, kaip atsikratyti šios problemos... Ir savo pinigus ir kompiuterių meistro darbo laiką sutaupyčiau... Gal naudoju netinkamą ekrano valikli, nes girdėjau ten reikia pagal ekraną juos pirkti, o aš iš aliexpresso pirkau savąjį?? Štai, pridedu valiklio nuotrauką, gal žinot ką nors apie jį...4b731b23d343814287fa89ec3bd7abe668442a94

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...