Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Olia_Petrovic

Nauja kavinė

viskas ir taip aisku  

23 balsai(-ų)

  1. 1. norime kavines?????????????????

    • taip
      17
    • taip
      6


Rekomenduoti pranešimai

2019-01-02 at 16:57, Auris_Verossa rašė:

Prieš, daug yra tų kavinių, cluck bell'u, restoranu nueini paėdi ir viskas.

Siūlau pastatyti kavinę tokią, kurioje galės kiekvienas adekvatus sargietis ateiti ir žmoniškai, su bičiuliais, pasikultūrinti. Tie jūsų „cluck bell'ai“ ir pnš. smirda raugintais agurkais. Ir gėriau arbatą sykį, tai ne vien kad už puodelį arbatos sumokėjau 5dolerius, bet ir į arbatą vietoj cukraus majonezo įdėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Olia_Petrovic rašė:

Siūlau pastatyti kavinę tokią, kurioje galės kiekvienas adekvatus sargietis ateiti ir žmoniškai, su bičiuliais, pasikultūrinti. Tie jūsų „cluck bell'ai“ ir pnš. smirda raugintais agurkais. Ir gėriau arbatą sykį, tai ne vien kad už puodelį arbatos sumokėjau 5dolerius, bet ir į arbatą vietoj cukraus majonezo įdėjo. 

Matyt nepatikai darbuotojams, man atnėšė žalios arbatos su medumi ir dar su šypsena veide.
Kartais prieš kritikuodami kitus turime pamąstyti apie savo pačio(s) elgesį.
Tačiau idėja nebloga, aš už, kadangi būtų daugiau role-play galimybių ir veiklos + įmanomas verslas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Edvinas_Chinakomba rašė:

Matyt nepatikai darbuotojams, man atnėšė žalios arbatos su medumi ir dar su šypsena veide.
Kartais prieš kritikuodami kitus turime pamąstyti apie savo pačio(s) elgesį.
Tačiau idėja nebloga, aš už, kadangi būtų daugiau role-play galimybių ir veiklos + įmanomas verslas.

O ar jūs nepagalvojate, kad galbūt padavėjų elgesį su lankytojais lemia ne vien lankytojo elgesys, bet ir išvaizda? Galiu spėti, esate patrauklus jaunuolis ir šiais laikais padavėjai įkristi į akį nėra sunku, žinant, kad daugelis šiuolaikinių vyrų savęs neprisižiūri. Ir aš visiškai nemanau, kad atėjus ir prisėdus prie stalelio padavėja turi teisę mane teisti pagal mano elgesį, juk aš kavinėje nepamiršau tokių žodžių kaip laba diena, prašau, ačiū, dėkui ir, svarbiausia, žiūrėjau darbuotojiems į akis, nedariau balagano, nekėliau dramų dėl to majonezo ir mandagiai laikiau šypsena veide iki pat išėjimo iš kavinės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...