Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ponas_Algelis

Padegint lemijonus

Lemijonų deginimas  

21 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikėtų padaryti kažką panašaus?

    • Taip, manau reikėtų
      13
    • Ne, nereikia
      1


Rekomenduoti pranešimai

Karoč zdarov visi, pasiūlymas būtų toks:

kas savaitę/mėnęsį ar daugiau vyktų kažkokia kaip ir loterija, būtų padarytas ale fondas į kurį žmonės dėtų pinigus, ir savaitės ar ten mėnesio pabaigoje būtų išrinktas žaidėjas kuris daugiausiai įdėjo arba random būdu- laimėtų kažką, tai gali būti reta mašina, namas geroj vietoj arba koks skinas, xp (1k-10k), aišku įdėjimas prasidėtų nuo kokių 100m (na čia dar gal pakoreguot reikia), bei žinoma tos loterijos metu nebūtų galima pažiūrėt kas kiek įdėjo pinigų, tik loterijos pabaigoje. Dar reikėtų tobulinti pasiūlymą, bet manau supratot maždaug esmę, balsuokit už ar prieš ir kodėl :10_wink:

Pridedu: Laimėtus dalykus būtų galima parduot, tarkim išsilošiau namą, negalėčiau jo parduot už daugiau negu buvau įdėjęs į fondą toje loterijoje, ir pardavus 10-30% nueitų serveriui, na supratot esmę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 minutes(-ių), Jankis_Mantis rašė:

Nu manau gan nesąmonė būtų jog idedi 100m laimi butą/namą kokį pigų ir minimum gali parduoti tik už 100m tą gal kitaip pakeisti arba išvis to nereikia, bet šiaip idėja visai neblogą. 

aš nesakiau kad pigų ;) nu tebūnie išskirtinis tas namas, kurio vertė tikrai būtų nemaža

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Quad_Core rašė:

Koks tolkas idet 100m ir gaut 2k xp xdd. Jei butu vertingi prizai, supraaciau

 

prieš 3 valandas(-ų), Obuoli_Baranka rašė:

Fonda sudaro 100m. Prizas CJ skin. Pasiūlymas nekažka, vistiek dauguma nedalyvautu. Įdėjo momentine loterija. Pasidziauge visi pirmas dienas ir viskas.

aš kaip pavyzdį daviau :D nu tai sakau namą kokį išskirtinėj vietoj ar reta car

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...